Müzik Cam Duvar Saati 29cm

Müzik Cam Duvar Saati 29cm

Ürün Kodu
116OSGLB
İlk yorumu siz yazın
% 00 indirim
75,29
59,88
Favorilerime Ekle
  • Tüm alışverişlerinizde kargo bedava
    Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Boyutlar
27x27 cm, 29 cm
Ürün Açıklaması

Müzik bir tutkudur. Profesyonel olarak müzikle uğraşmayan birçok insan dahi müziği hayatının bir parçası olarak nitelendirir. Hangimiz boş zamanlarımızda ruhumuzu dinlendiren ezgilerden hoşlanmayız ki. İşte bu nedenle Müzik Cam Duvar Saati 29cm ürünü, çok etkili bir hediyelik eşyadır. Saat ve hediye kavramını müzik ile birleştiren ürün, çok geniş bir alıcı kitlesine sahiptir. Dekoratif özellikleri ile göz alıcı bir tasarıma sahip olan ürün, hediyehanem.com tarafından en yüksek kalite standartlarında üretilir.

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)

Esasında Müzik Cam Duvar Saati 29cm ürünü sadece bir meslek hediyesi değildir. Müzisyenler ve müzik öğretmenleri için satın alınabilecek ürün, bu meslek grupları dışında herkese uygun olabilir. Bu nedenle aslında ürüne belli bir hedef kitle tayin etmek doğru olmaz. Kadın veya erkek herkese hediye edilebilecek ürün resmi veya yakınlığınız olan kişilere verebileceğiniz bir hediyedir.

Hediye Zamanı

Ürün öğretmenler günü hediyesi olarak tanımlanır. Elbette öğretmene hediye alırken mesleği ile ilişkili bir ürün almak çok daha doğru olur. Bunun yanında kişiye özel hediyeler içerisinde yer alan ürün, doğum günü hediyesi olarak da değerlendirilebilir. Müzik Cam Duvar Saati 29cm herhangi bir zamanda müzikseverlere hediye olarak verilebilir. Sevdiklerinize verebileceğiniz farklı hediyelere kolayca hediyehanem.com dan ulaşabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Cam zemine baskı yapılan Müzik Cam Duvar Saati 29cm ürününün rakam kısımlarında farklı müzik aletleri ve müzik simgeleri yer alır. Beyaz zemin üzerine siyah görselleri bulunan ürün oldukça şık bir tasarıma sahiptir.

Teslimat Süresi ve Açıklamalar

  • Ürün 2 iş günü içerisinde sizin belirlediğiniz niteliklere göre üretilip kargoya verilir.
  • Ürünün isim bilgileri ürün ekranında doğru yazılmış olmalıdır. Baskıdan çıkan ürünün baskısının düzeltilebilmesi mümkün değildir.
  • Kargo teslim almadan önce paketin zarar görmemiş olduğunu kontrol etmeniz ve zarar görmüş ambalajları teslim almamanız gerekmektedir.

Müzik Cam Duvar Saati 29cm Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış