Müzik Öğretmeni Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa
Müzik Öğretmeni Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa Müzik Öğretmeni Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa Müzik Öğretmeni Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa

Müzik Öğretmeni Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa

Ürün Kodu
1164ZIG1
İlk yorumu siz yazın
% 00 indirim
59,00
49,99
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
İsim Soyisim
Tahmini Teslim Tarihi: 9 - 12 Şubat
 • 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava
  200 TL ve üzeri Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Baskı Yönü
Çift Taraflı Baskı
Ürün Açıklaması

Kupa bardak her tür meslek grubu için uygun olabilecek bir hediye ürünüdür. İş yerinde, ofiste, okulda insanların olduğu her yerde kullanılabilecek, ihtiyaç duyulabilecek bir üründür. Müzik Öğretmeni Kupa Bardak, müzik öğretmenleri için özel tasarlanmış kişisel bir üründür. Tamamen kişiye özel hazırlanan bu bardak, meslek hediyeleri içerisinde çokca tercih edilen bir hediye türüdür.

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)
Bu hediyenin hedefi öncelikle müzik öğretmenleridir.Tabi müzik öğretmeninin sizin akrabanız olması gerekmez. Müzik öğretmeni olan herhangi birisine herhangi bir maksatla Müzik Öğretmeni Kupa Bardak ürününü hediye edebilirsiniz. Ürünümüz kadın-erkek bütün müzik öğretmenlerine yaş farkı gözetilmeksizin hediye edilebilir.

Hediye Zamanı
Müzik Öğretmeni Kupa Bardak, özellikle müzik öğretmenine, öğretmenler gününde hediye edilebilir. Hediyenin ne zaman verileceği kişinin hayatı ile ilgili önemli bir gün, önemli bir başlangıç yaptığı gün olabilir. Müzik Öğretmeni Kupa Bardak ürününü müzik öğretmeni olan arkadaşınıza, yakınınıza onun işi ile ilgili önemli bir günde, ya da doğum gününde, işinde terfi yaptığı günde hediye  edebilirsiniz. 

Ürün Özellikleri
Ürün, içi ve kulpu beyaz renkte, standart kupa bardak ölçülerinde imal edilmiştir. Ürünümüz süblimasyon baskı tekniği ile çift taraflı baskı yapılarak iki yönden de anlamlı görümün sağlanmıştır. Kupa bardağın üzerinde yukarıda müzikle ilgili küçük bir imge, altında ise "müzik öğretmeni" yazısı  "M" harfi nota ile yapılarak yazılmış durumdadır. Aşağıda ise müzik öğretmeninin adı soyadı yazılarak kişiye özel ürün haline getirilmiştir. Kupa bardak soğuk ve sıcak içeceklerin içiminde kolaylıkla ve sağlıklı bir şekilde kullanılabilir. Hediyenin ömrünü artırmak için direk güneş ışığından muhafaza etmeniz faydanıza olacaktır. 

Teslimat Süresi ve Açıklamalar
Ürün iki iş günü içerisinde sizin verdiğiniz kişisel bilgilere göre üretilip, özel hediye paketi şeklinde kargoya verilir. Ürünün isim bilgileri doğru yazılmış olmalıdır. Kargo teslim almadan önce paketin zarar görmemiş olduğunu kontrol etmeniz ve zarar görmüş ambalajları teslim almamanız gerekmektedir.
 Müzik Öğretmeni Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 • Kupa bardak porselen malzemeden üretilmiştir.
 • Sublimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
 • Bardak üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
 • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
 • Bardağın her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.
 • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir

 

Ürün Ölçüleri

 • Yüksekliği: 9,5cm.
 • Çapı: 8cm.

Müzik Öğretmeni Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış