Odun Kupa Bardak

Odun Kupa Bardak

Ürün Kodu
116D4SXB
İlk yorumu siz yazın
% 00 indirim
32,94
26,94
Favorilerime Ekle
  • Tüm alışverişlerinizde kargo bedava
    Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Bardak İçi
Beyaz
Baskı Yönü
Çift Taraflı Baskı
Ürün Açıklaması

Özel günlerde arkadaşlarımızı, yakınlarımızı nasıl mutlu ederiz diye hep düşünürüz. Aslında onlara kendilerini iyi hissettirecek, unutulmadıklarını anlatacak küçük bir hediye sunmak çok zor değil. Odun Kupa Bardak hediyesi bunlardan biri olabilir. Doğum Günü Hediyeleri de seçmek insanları fazla yorar. Hediye sahibine kendisini farklı hissettirecek bir hediye bulmak, biraz düşünmeyi gerektirir. Doğayı seven, doğa ile içiçe yaşanmış eski günleri olan herkes, o günlere özlem duyar. İşte Arkadaşa Hediye olarak secebileceğiniz bir ürün Odun Kupa Bardak.

Odun Kupa Bardak Hediyesini özellikleri şöyledir:
Kişiye özel ürün olarak tasarlanabilmektedir.
Erkekler için düşünülen bir üründür.
Daha çok on beş- yirmi dokuz yaş arası erkekler için tercih edilebilmektedir.
Süblimasyon baskı tekniği ile çok güzel bir görünüm elde edilmektedir.
Çift taraflı baskı tekniği kullanılarak, kupa bardak hediyesi harika bir dış görünüm kazanmıştır. Kupa bardağın içi ve kulpu beyaz renkte imal edilmiştir. 

Odun Kupa Bardak hediyemizin üzerinde en yukarda küçük bir balta, altında ise büyük harflerle "ODUN" yazısı yer almaktadır. Harflere odun görüntüsü verilerek, doğa yansıltılmıştır. Altına ise hediye sahibinin adı yazılarak konpozisyon tamamlanmıştır. Bayanların Sevgililer Günü Hediyesi olarak seçebilecekleri bir hediye.

Kupa bardak hediyesi günlük hayatta, soğuk yada sıcak her türlü içeceklerin servisinde kullanılabilir. Bardağımızın daha uzun ömürlü olması için elde yıkanmasını tavsiye ediyoruz. Tercih etmeniz halinde bardağımız özel olarak paketlenerek verdiğiniz adrese gönderilecektir. 

Odun Kupa Bardak Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış