Öğretmene Hediye

kategorisinde 3567 adet ürün bulundu.

Öğretmene Hediye Fikirleri

Mezuniyet öncesinde ya da Öğretmenler Günü’nde sizi yetiştiren öğretmene hediye ile minnettarlığınızı bir nebze de olsa göstermek ister misiniz? Öğretmene hediye alırken onlara layık ve gerçekten çok hoşlarına gidecek bir hediye seçebilirsiniz. Sonuçta öğretmenlerimiz bize en değerli hediye olan bilgiyi verirler. Peki siz öğretmene hediye alırken nelere dikkat edeceksiniz?

İnsan gelişiminin en önemli paydaşlarından biri olan öğretmenler, sadece bilgi veren ve verdiği bilgiyi kontrol eden değil; aynı zamanda hayatımızın geri kalanında öğreneceklerimizi nasıl öğrenebileceğimiz konusunda bizleri yoğuran ve yönlendiren insanlardır. Bir toplumu oluşturan bireylerin tamamının gelişimlerinin en kritik dönemlerine şekil verdiği düşünüldüğünde, öğretmenlik mesleğine “kutsal” demek fazla iddialı olmayacaktır. Eğer siz de öğretmeninizin tüm emeklerine bir nebze olsun teşekkür etmek, bu emeklere minnettarlığınızı hediye ile göstermek istiyorsanız sizin için hazırladığımız bu yazıya mutlaka göz atın.

Erkek Öğretmene Ne Hediye Alınır?

Eğer bir erkek öğretmene hediye almak istiyorsanız öğretmene hediye seti, kupa bardak, mouse pad, defter, dekoratif saksı, anahtarlık içeriğiyle her ihtiyacı karşılayan dört dörtlük bir hediye olabilir. Üstelik hediyenizi, öğretmenin branşına göre dizayn edebilirsiniz. Rakamlarla arası çok iyi olan matematik öğretmeninize özel seçenekleri inceleyebilirsiniz; İngilizce öğretmeninize “perfect!” dedirtecek hediyeyi bulabilirsiniz; rehber öğretmen, sınıf öğretmeni ve çok daha fazlası… En yakışıklı öğretmen yazan bir kupa ile öğretmeninizi şaşırtabilir; isme özel hediyelerle öğretmenlerinizi çok sevindirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken, hediye almak istediğiniz öğretmenin branşını belirlemek ve sizin için hazırladığımız hediye havuzdan en beğendiğinizi seçmek!

Kadın Öğretmene Ne Hediye Alınır?

Kadın öğretmene hediye almak isteyenler için de onlarca seçenek var. Hiçbir detayı kaçırmadan not alan titiz rehber öğretmenler için defter, periyodik cetveli ezberletmeye ant içmiş kimya öğretmenleri için “elementler duvar saati”, pi sayısının virgül sonrasını sonsuza kadar yazabilecek matematik öğretmenlerine “pi sayısı kupa bardak” ve müzik öğretmenleri için nota tasarımlı kırlent… kadın öğretmene en güzel hediye Hediyehanem’de hem de branşı ne olursa olsun…

Geleceğimizi şekillendiren öğretmenlerimizi en özel hediyelerle buluşturmak için tek yapmanız gereken bizi ziyaret etmek. Gerisini 15’ten fazla branşa göre hazırlanmış 3000’den fazla hediye seçeneğiyle Hediyehanem sizin için halledecektir!

Devamını Göster