Okul Öncesi Öğretmeni 500ml. Metal Suluk (Matara)
Okul Öncesi Öğretmeni 500ml. Metal Suluk (Matara) Okul Öncesi Öğretmeni 500ml. Metal Suluk (Matara)

Okul Öncesi Öğretmeni 500ml. Metal Suluk (Matara)

Ürün Kodu
1167TTDV
İlk yorumu siz yazın
% 00 indirim
63,53
50,47
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
Suluk Üzerine Yazılacak İsim Soyisim
 • Tüm alışverişlerinizde kargo bedava
  Kargo Bedava
Ürün Özellikleri
Hacim
500 ml
Ürün Açıklaması

Öğretmenlik; mesleklerin en anlamlı fakat bir o kadar da zor olanlarındandır. Çünkü; bir insan yetiştirmek, bir insanın eğitimden, karakter oluşumundan sorumlu olmak çok sabır ve özveri isteyen şeylerdir. Hele okul öncesi öğretmenleri sabır konusunda en üst mertebede yer alırlar. Çocuklarla çalışmak hem harikadır hem de yorucudur. Çocuklarınızın üzerinde emeği çok büyük olan okul öncesi öğretmenlerine Okul Öncesi Öğretmeni 500ml. Metal Suluk (Matara) hediye ederek motivasyonlarını arttırabilir, minnetinizi gösterebilirsiniz. 

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)

Çocuğunuzun öğretmenine hediye edeceğiniz Okul Öncesi Öğretmeni 500ml. Metal Suluk (Matara) bir öğretmenin okulda, evde yanından ayırmayacağı ergonomik bir hediye olacaktır. Gün boyu nefes tüketirken su içmeye ne kadar ihtiyacı olacağı aşikar olan okul öncesi öğretmeni bir arkadaşınıza veya eşinize de Okul Öncesi Öğretmeni 500ml. Metal Suluk (Matara) alarak onu düşündüğünüzü ve sevdiğinizi hissettirebilirsiniz.

Hediye Zamanı

Okul Öncesi Öğretmeni 500ml. Metal Suluk (Matara) Öğretmenler Günü' nde, doğum gününde veya sıradan bir günde hediye edilerek okul öncesi öğretmeni olan tanıdıklarınızı hoşnut edecektir. Kupanın üzerindeki baskının çocuk temasıyla oluşturulması, hediye sahibinin ismiyle tasarlanması ayrıcalıklı özelliklerindendir. 

Ürün Özellikleri

Ana malzemesi metal, dış rengi beyaz, kapak rengi siyah olan Okul Öncesi Öğretmeni 500ml. Metal Suluk (Matara) tasarımının şıklığıyla, üzerindeki Okul Öncesi Öğretmeni yazısının etrafını saran rengarenk çocuk figürleriyle ve isme özel hazırlanmasıyla her zevke hitap edecek özelliktedir.

Teslimat Süresi ve Açıklamalar

 • Ürün 2 iş günü içerisinde sizin belirlediğiniz niteliklere göre üretilip kargoya verilir.
 • Ürünün isim bilgileri ürün ekranında doğru yazılmış olmalıdır. Baskıdan çıkan ürünün baskısının düzeltilebilmesi mümkün değildir.
 • Kargo teslim almadan önce paketin zarar görmemiş olduğunu kontrol etmeniz ve zarar görmüş ambalajları teslim almamanız gerekmektedir.Okul Öncesi Öğretmeni 500ml. Metal Suluk (Matara) Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 • Metal malzemeden üzerilmiştir.
 • Kullanabilir iki kapağu bulunmaktadır.
 • Suluk üzerindeki baskı sublimasyon baskıdır.
 • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
 • Suluğun her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.
 • Termos özelliği bulunmamakta.

 

Suluk Ölçüleri

 • Yükseklik: 19cm
 • Çap: 7,5 cm

Okul Öncesi Öğretmeni 500ml. Metal Suluk (Matara) Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış