Optisyen Kupa Bardak
Optisyen Kupa Bardak Optisyen Kupa Bardak Optisyen Kupa Bardak

Optisyen Kupa Bardak

Ürün Kodu
115SPVHW
İlk yorumu siz yazın
% 00 indirim
36,67
29,89
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
Kupa Üzerine Yazılacak İsim
  • Tüm alışverişlerinizde kargo bedava
    Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Ürün Açıklaması

Ürün Açıklaması
İnsanlar gün içinde iş yerinde, ofiste, okulda, çalışma hayatının stresi ile bir çaya, kahveye veya sıcak günlerde soğuk içeceklere ihtiyaç duyarlar. Bu tür içeceklerin içiminde kupa bardak sağlıklı ve kullanım kolaylığı olan bir araçtır. Bu özelliği kupa bardağın yaygın bir şekilde kullanılmasını sağlamaktadır. Optisyen Kupa Bardak ürünü, optisyenler için özel tasarlanmış kişisel bir üründür. Meslek hediyeleri içinde kupa bardak, gün içinde sıkça kullanılması nedeniyle verilen kişilerde oldukça yüksek bir memniyet oluşturur.

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)
Optisyen Kupa Bardak meslek hediyesinin hedef kitlesi öncelikle laborantlardır. Bu hediyeyi bu meslek grubundaki arkadaşınız, yakınınız, ya da iş hayatında birlikte çalıştığınız mesai arkadaşınıza  hediye edebilirsiniz. Bu kupa bardak hediyesi kadın-erkek bütün optisyenlere yaş farkı gözetilmeksizin hediye edilebilir.

Hediye Zamanı
 Optisyen Kupa Bardak ürününü ilgili meslek grubundan olan arkadaşınıza, sağlık görevlisine, yakınınıza onun işi ile ilgili önemli bir günde, ya da doğum gününde, işinde terfi yaptığı günde hediye  edebilirsiniz. Hediye zamanı kişilerin hayatındaki önemli günlere, işi ile ilgili özel günlere göre değişiklik gösterir.

Ürün Özellikleri
Ürün, içi, dışı ve kulpu beyaz renkte, standart kupa bardak ölçülerinde imal edilmiştir. Kupa bardağın üzerinde yukarıda küçük bir kırmızı kalp, onun altında ise "l am a opticians" yazısı yer almaktadır.  Aşağıda ise optisyenin adı soyadı yazılarak kişiye özel ürün haline getirilmiştir. Ürün süblimasyon baskı türü ile çift taraflı baskı yapılarak, karşılıklı yönlerden görünüşü anlamlı hale getirilmiştir. Kupa bardağınızı daha uzun zaman kullanmak, hatırasını yaşatmak isterseniz direk güneş ışığından muhafaza etmeniz faydalı olacaktır.

Teslimat Süresi ve Açıklamalar
Kupa bardak sizin vereceğiniz kişisel bigilere göre üretilip, özel hediye paketi yapılarak iki iş günü içinde kargoya verilir. Ürünün isim bilgileri doğru yazılmış olmalıdır. Kargo paketinizi teslim almadan önce kontrol etmeniz ve zarar görmüş paketleri almamanız faydanıza olacaktır.
 Optisyen Kupa Bardak Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Kupa bardak porselen malzemeden üretilmiştir.
  • Süblimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
  • Bardak üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
  • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
  • Bardağın her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.

 

Ürün Ölçüleri

  • Yüksekliği: 9,5cm.
  • Çapı: 8cm.

Optisyen Kupa Bardak Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış