Özel Eğitim Öğretmeni Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa
Özel Eğitim Öğretmeni Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa Özel Eğitim Öğretmeni Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa Özel Eğitim Öğretmeni Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa

Özel Eğitim Öğretmeni Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa

Ürün Kodu
116JYDV9
İlk yorumu siz yazın
% 00 indirim
71,41
49,99
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
İsim Soyisim
Tahmini Teslim Tarihi: 6 - 9 Şubat
 • 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava
  200 TL ve üzeri Kargo Bedava
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Bardak İçi
Beyaz
Baskı Yönü
Çift Taraflı Baskı
Ürün Açıklaması

Özel eğitim öğretmenleri zihinsel, bedensel ve duygusal alanda gelişim bozuklukları yaşayan ,öğrenme güçlüğü probleminden muzdarip çocukları eğitirler. Özel Eğitim Öğretmenliği normal öğretmenlikten çok daha fazla sabır ve özveri gerektiren bir meslektir. Çocukların engellerini aşmalarını sağlayan bu çok değerli insanlara ne kadar teşekkür edilse azdır. Özel Eğitim Öğretmeni Kupa Bardak bu anlamlı mesleğe layık bir hediye olma özelliğindedir. 

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)

Bu kadar fedakarlıkla çalışan özel eğitim öğretmeni tanıdıklarınıza Özel Eğitim Öğretmeni Kupa Bardak hediye ederek çay ve kahve eşliğinde güne başlarken moral depolamasını ve enerji dolmasını sağlayabilirsiniz. Bu ürünü görme engelliler öğretmeni eşinize, dostunuza, işitme engelliler öğretmeni akrabanıza veya zihin engelliler öğretmeni arkadaşınıza alabileceğiniz gibi özel eğitim alan çocuğunuz adına öğretmenine hediye edip mesleğine olan bağlılığını arttırabilirsiniz. Özel Eğitim Öğretmeni Kupa Bardak hediye sahibine kendini özel ve yararlı hissettirecektir. 

Hediye Zamanı

Özel Eğitim Öğretmeni Kupa Bardak canla başla çalışıp çocuklarımız için büyük emekler harcayan öğretmenlerin mesleklerinin öneminin ve anlamının vurgulandığı Öğretmenler Günü' nde verilebilecek bir hediyedir. Bunun yanı sıra özel eğitim öğretmeni olan sevdiklerinize doğum günlerinde alınabilir.

Ürün Özellikleri

Beyaz porselen üzerine süblimasyon tekniğiyle hazırlanan Özel Eğitim Öğretmeni Kupa Bardak yaş ve cinsiyet fark etmeksizin hediye edebileceğiniz bir objedir. Ürün kişinin ismiyle ve Özel Eğitim Öğretmeni yazısıyla tasarlanır. Özel eğitime dair birtakım görselller kupaya anlam katar.

Teslimat Süresi ve Açıklamalar

 • Ürün 2 iş günü içerisinde sizin belirlediğiniz niteliklere göre üretilip kargoya verilir.
 • Ürünün isim bilgileri ürün ekranında doğru yazılmış olmalıdır. Baskıdan çıkan ürünün baskısının düzeltilebilmesi mümkün değildir.
 • Kargo teslim almadan önce paketin zarar görmemiş olduğunu kontrol etmeniz ve zarar görmüş ambalajları teslim almamanız gerekmektedir.Özel Eğitim Öğretmeni Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 • Kupa bardak porselen malzemeden üretilmiştir.
 • Sublimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
 • Bardak üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
 • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
 • Bardağın her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.
 • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir

 

Ürün Ölçüleri

 • Yüksekliği: 9,5cm.
 • Çapı: 8cm.

Özel Eğitim Öğretmeni Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış