Özel Eğitim Öğretmeni Kalpli Kupa Bardak
Özel Eğitim Öğretmeni Kalpli Kupa Bardak Özel Eğitim Öğretmeni Kalpli Kupa Bardak Özel Eğitim Öğretmeni Kalpli Kupa Bardak

Özel Eğitim Öğretmeni Kalpli Kupa Bardak

Ürün Kodu
116YN79D
Yorumlar (1)
49,99
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
İsim Soyisim
  • 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava
    200 TL ve üzeri Kargo Bedava
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Bardak İçi
Kırmızı
Baskı Yönü
Çift Taraflı Baskı
Ürün Açıklaması

Özel eğitim; tüm eğitim klasmanları içerisinde en çok özverinin söz konusu olduğu alandır. Bu alanda hizmet veren öğretmenlerimizin bu işi yalnızca profesyonel olarak yapmadıkları açıktır. Bu eğitime ihtiyaç duyan çocuklarımız için tüm benlikleri ile çaba sarf eden eğitmenlerimize ne hediye etsek azdır ama onlar için küçük bir sürpriz olarak, Özellikle Özel Eğitim Öğretmeni Kalpli Kupa Bardak ürününü düşünebiliriz.

Hediyeler insanları mutlu eden, özel günleri anlamlı kılan, hoş ve kullanışlı ürünlerdir. Hediye seçerken kişinin yapmış olduğu meslek de baz alınarak hoş bir ürün seçilebilir. Kişi mutlu edilebilir. Özellikle Özel Eğitim Öğretmeni Kalpli Kupa Bardak herkesin alabileceği bir hediyedir. Özel eğitim öğretmeni bir yakını olan kişilerin tercihi olabilir.

Özel eğitim öğretmeni bireylerin kendilerini daha iyi hissetmeleri için içtikleri çay ya da kahvelere aracı olmak hoş bir hediye olabilir. Ayrıca öğretmen kendi masasında bu kupayı bir kalemlik olarak kullanabilir. Bu açıdan mantıklı bir hediye olabilir. Her ne kadar klasik gibi görünse de yardımcı bir ürün olduğu için alınabilir.

Özellikleri

Özellikle Özel Eğitim Öğretmeni Kalpli Kupa Bardak; kırmızı ve beyaz renklere sahiptir. Ürünün dış yüzeyi beyaz, kulp kısmı ve içi kırmızıdır. Kalp şeklindeki kulpu bulunan ürün, sevgi ve minneti en iyi şekilde ifade eder. Üzerinde Özel Eğitim Öğretmeni yazan ürünün bu yazısının altında öğretmenin ismi yer alır.Özel Eğitim Öğretmeni Kalpli Kupa Bardak Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Kupa bardak porselen malzemeden üretilmiştir.
  • Sublimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
  • Bardak üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
  • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
  • Bardağın her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.

 

Ürün Ölçüleri

  • Yüksekliği: 9,5cm.
  • Çapı: 8cm.

Özel Eğitim Öğretmeni Kalpli Kupa Bardak Yorumları

Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
kargom adrese ulaştı. gayet ilgili ve özenliydi teşekkürler.
ebru delioğlu
Cinsiyet: Kadın
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Ortalama Puan 4 Çok İyi