Özel Eğitim Öğretmeni Siyah Kupa Bardak
Özel Eğitim Öğretmeni Siyah Kupa Bardak Özel Eğitim Öğretmeni Siyah Kupa Bardak Özel Eğitim Öğretmeni Siyah Kupa Bardak

Özel Eğitim Öğretmeni Siyah Kupa Bardak

Ürün Kodu
116TSTUS
Yorumlar (1)
49,99
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
İsim Soyisim
 • 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava
  200 TL ve üzeri Kargo Bedava
Diğer Ürünler
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Bardak İçi
Siyah
Baskı Yönü
Çift Taraflı Baskı
Ürün Açıklaması

Öğretmenlik kutsal bir meslek olarak tanımlanır. Özel eğitim öğretmenliği ile tüm mesleklerin üzerinde özel bir faaliyet alanıdır ve tüm öğretmenlerden çok daha fazla özveri ile çalışan bu yüce insanlar her zaman onurlandırılmalıdır. Bu durum da onlar için her an bir hediye almak dahi bizi tatmin etmez ve hep daha iyisini isteriz. Özel Eğitim Öğretmeni Kupa Bardak – Siyah, onlara olan minnetimizi ifade etmenin küçük bir aracı olarak, elimizdeki özel araçlardan bir tanesidir. Kişiye özel hediye kavramına başka bir boyut getiren firmamızın meslek hediyeleri klasmanında yer alan en özel ürünlerinden bir tanesi olan Özel Eğitim Öğretmeni Kupa Bardak – Siyah ürünü hemen sipariş edip, hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)

Özel eğitim öğretmenleri, kadın veya erkek ayrımı olmaksızın Özel Eğitim Öğretmeni Kupa Bardak – Siyah ürününün hedef kitlesinde yer alır. Ürün bu mesleği yapan herkese hediye edilebilir ve maksimum memnuniyet oluşturur. Ürünü size hizmet veren öğretmene hediye edebileceğiniz gibi, dilerseniz bu mesleği yapmakta olan arkadaş, aile bireyi ve diğer yakınlarınıza hediye edebilirsiniz. Görme engelliler sınıfı, işitme engelliler sınıfı, zihinsel engelliler sınıfı gibi farklı branşlarda çalışan öğretmenlerimiz için Özel Eğitim Öğretmeni Kupa Bardak – Siyah ürünü doğru üründür.

Hediye Zamanı

Ürün mükemmel bir öğretmenler günü hediyesidir. Bunun yanında ürünü, öğretmeninize olan sevginizi ifade etmek üzere herhangi zamanda da verebilirsiniz. Ürün romantik bir hediye olmaktan çok öğretmene hediye özelliği taşıdığından özel gün durumları dışında da hediye edilebilir. Özel Eğitim Öğretmeni Kupa Bardak – Siyah her zaman tercih edebileceğiniz en etkili ürünlerdendir.

Ürün Özellikleri

Standart 250ML hacme sahip Özel Eğitim Öğretmeni Kupa Bardak – Siyah ürünü, dış yüzeyi beyaz içi ve kulpu siyah bir üründür. Ürünün baskı alanında özel eğitim öğretmeni yazısı ve mesleğin sembolleri yer alır. Bu baskının hemen altında meslek mensubunun isim bilgileri yer alacaktır.

Teslimat Süresi ve Açıklamalar

 • Ürün 2 iş günü içerisinde sizin belirlediğiniz niteliklere göre üretilip kargoya verilir.
 • Ürünün isim bilgileri ürün ekranında doğru yazılmış olmalıdır. Baskıdan çıkan ürünün baskısının düzeltilebilmesi mümkün değildir.
 • Kargo teslim almadan önce paketin zarar görmemiş olduğunu kontrol etmeniz ve zarar görmüş ambalajları teslim almamanız gerekmektedir.


Özel Eğitim Öğretmeni Siyah Kupa Bardak Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 • Kupa bardak porselen malzemeden üretilmiştir.
 • Sublimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
 • Bardak üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
 • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
 • Bardağın her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.

 

Ürün Ölçüleri

 • Yüksekliği: 9,5cm.
 • Çapı: 8cm.

Özel Eğitim Öğretmeni Siyah Kupa Bardak Yorumları

Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Beklediğimden daha güzeldi mükemmel!
Gökçen Yılmaz
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Ortalama Puan 5 Mükemmel