Özel Günler Amerikan Servis

kategorisinde 2 adet ürün bulundu.

Özel Günler İçin Hediye Seçimi

Sevdiklerimizi mutlu etmek için her şeyi yaparız. Özel günler de bu açıdan bizim için oldukça önemlidir. Yılbaşı, sevgililer günü, anneler ve babalar günü, doğum günü ve evlilik yıldönümü gibi önemli günlerde hediye seçimi kritik bir hale gelebilir. Doğru hediyeyi bulmak ve sevdiklerimize vermek bu özel günlerin unutulmaz kılınması için en olmazsa olmazdır.

Özel günlerde hediye seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

Hepimiz yoğun bir hayat yaşıyoruz. Şehir yaşamındaki telaş, koşturma yoğun stres altında yaşamamıza sebep oluyor. Tüm bu telaşlar yüzünden özel günleri unutmamız maalesef mümkün. Bizim için çok değerli insanların bu özel günlerini atlamamak için tavsiyemiz, tarihleri telefonunuza, bilgisayarınıza veya ajandanıza not alıp hatırlatma kurmanızdır. Birkaç gün öncesinde hatırlatmayı görmeniz, size hediye seçimi yapmanın zamanının geldiğini hatırlatacaktır. E-ticaret ülkemizde oldukça gelişmiş durumda olsa bile kargo firmaları siparişlerinizi yoğun dönemlerinde istediğiniz süreden daha geç getirebilir bu sebeple özellikle hafta sonuna yakın günlerde vereceğiniz siparişlerin sonraki hafta içinde gelebileceğini aklınızdan çıkarmayın. Bu sebeple hafta sonu için bir planınız varsa kötü sürprizler yaşamamak adına daha erken sipariş vermeniz daha doğru olacaktır.

Kime Hediye Alıyorsunuz?

Belki de hediye seçiminde kendinize sormanız gereken en önemli soru bu. Bu soruya vereceğiniz cevap sizin hediyenizin kimliğini belirlemeyi sağlayacaktır. Bir kadına mı yoksa erkeğe mi, akrabanıza mı iş arkadaşınıza mı yoksa sevgilinize mi hediye alıyorsunuz. Bu aşamayı geçtikten sonra özel günün önem seviyesine uygun bir hediye seçimine geçmelisiniz. Yılbaşı oldukça genel bir gün olduğu için insanlar birbirlerine daha çok sıradan hediyeler alırken doğum günü ve yıldönümü gibi günler de daha özel bir hediye seçmelisiniz.

Özel bir hediyeyi oluşturmanız sandığınız kadar zor değil. Hediyehanem olarak kişiye özel ürün tasarımında sektörün lider firması konumundayız. Profesyonel ekibimiz sizin için olarak hazırladığı kişiye özel ürün tasarımlarından bir şablon seçerek sevdiğiniz kişiye özel kendinizin oluşturacağı ve dünyada eşi benzeri olmayan bir hediyeyi verebilirsiniz. 5 dakikada hazırlayabileceğiniz ürünler ekibimizce özel olarak hazırlanıp sizlere iletilecektir. Böylece kolaylıkla en özel hediyeyi armağan etmiş olacaksınız


Amerikan Servis Modelleri

Özel Amerikan servisler, yemek ortamınıza son rötuşları ekler ve misafirlerinize, günün anlamına, masanıza veya temanıza uyacak şekilde kolayca özelleştirilebilir. Yemek masanızı kişiselleştirin ve  bu güzel masa stilleri ile bir esintiyi temizleyin.

Bir Amerikan servis tüm yüzeyi kaplayan büyük masa örtüsü gibi, tek bir noktada kullanılabilen kaplamadır. Güzelleştirmek, heyecanlandırmak, eğlendirmek veya tanıtmak için çok çeşitli malzemeler kullanılarak üretilir. Amerikan servislerin başlıca görevi, masanızı su izlerinden, yiyecek lekelerinden veya ısı hasarından korumaktır. Aynı şekilde dekorasyonda, özellikle şerit veya çeşitli desenler kullanılarak üretilen masa koruyucuları olarak hizmet verirler. Restoranlarda, menü öğelerini, özel ürünleri, yakındaki kuruluşları ve yerel işletmeleri veya çocuklar için oyunlar geliştirmek için kullanılan modellerini büyük ihtimalle görmüş olabilirsiniz. Peki bu tasarımları yapmanızın artık sizin için de oldukça mümkün olduğunu söylesek.

Amerikan Servis Nasıl Kullanılır

Amerikan servisler genel olarak tabaklarımızın altında kullanıldığı bilinmektedir. Ancak bu ürünlerin aynı zamanda bir dekorasyon malzemesi masanızın stilini değiştiren ve farklı hava katan bir dokunuş veya yerlerinde durmayan küçük afacanları yemek yerken sakinleştirecek bir araç olduğunu biliyor muydunuz? Genellikle yeni evlenenlere veya evli kişilere hediye edilen Amerikan servisler kişiye özel tasarım farkı ile artık herkesin ilgisini çeken bir hale gelmiş durumda. Evimize gelen misafirleri en iyi şekilde ağırlamak hepimizin isteğidir. Yaramaz çocuklar özellikle bu tür günlerinizi size zehir edebildiği gibi onlarla nasıl başa çıkacağınızı da bilemeyebilirsiniz. Böyle durumlar için önceden çocukların ilgisini çekecek onların yemek yerken hem eğlenip hem oyun oynamasını sağlayacak bir tasarımı olan bir Amerikan servisi gününüzü kurtaran kahramanız olabilir. Aynı zamanda sevdikleriniz için hediye fikirleri düşünürken sıradan hediyelerin dışına çıkmayı planlıyorsanız; onlar için oluşturacağınız özel tasarım Amerikan servisler hem her gün kullanabileceği bir eşya olarak değerlendirilebilecek hem de kullandıkları zaman sizi onlara hatırlatacak güzel bir hediye olacaktır.

Devamını Göster