Özel Günler Cüzdan

kategorisinde 0 adet ürün bulundu.

Özel Günler İçin Hediye Seçimi

Sevdiklerimizi mutlu etmek için her şeyi yaparız. Özel günler de bu açıdan bizim için oldukça önemlidir. Yılbaşı, sevgililer günü, anneler ve babalar günü, doğum günü ve evlilik yıldönümü gibi önemli günlerde hediye seçimi kritik bir hale gelebilir. Doğru hediyeyi bulmak ve sevdiklerimize vermek bu özel günlerin unutulmaz kılınması için en olmazsa olmazdır.

Özel günlerde hediye seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

Hepimiz yoğun bir hayat yaşıyoruz. Şehir yaşamındaki telaş, koşturma yoğun stres altında yaşamamıza sebep oluyor. Tüm bu telaşlar yüzünden özel günleri unutmamız maalesef mümkün. Bizim için çok değerli insanların bu özel günlerini atlamamak için tavsiyemiz, tarihleri telefonunuza, bilgisayarınıza veya ajandanıza not alıp hatırlatma kurmanızdır. Birkaç gün öncesinde hatırlatmayı görmeniz, size hediye seçimi yapmanın zamanının geldiğini hatırlatacaktır. E-ticaret ülkemizde oldukça gelişmiş durumda olsa bile kargo firmaları siparişlerinizi yoğun dönemlerinde istediğiniz süreden daha geç getirebilir bu sebeple özellikle hafta sonuna yakın günlerde vereceğiniz siparişlerin sonraki hafta içinde gelebileceğini aklınızdan çıkarmayın. Bu sebeple hafta sonu için bir planınız varsa kötü sürprizler yaşamamak adına daha erken sipariş vermeniz daha doğru olacaktır.

Kime Hediye Alıyorsunuz?

Belki de hediye seçiminde kendinize sormanız gereken en önemli soru bu. Bu soruya vereceğiniz cevap sizin hediyenizin kimliğini belirlemeyi sağlayacaktır. Bir kadına mı yoksa erkeğe mi, akrabanıza mı iş arkadaşınıza mı yoksa sevgilinize mi hediye alıyorsunuz. Bu aşamayı geçtikten sonra özel günün önem seviyesine uygun bir hediye seçimine geçmelisiniz. Yılbaşı oldukça genel bir gün olduğu için insanlar birbirlerine daha çok sıradan hediyeler alırken doğum günü ve yıldönümü gibi günler de daha özel bir hediye seçmelisiniz.

Özel bir hediyeyi oluşturmanız sandığınız kadar zor değil. Hediyehanem olarak kişiye özel ürün tasarımında sektörün lider firması konumundayız. Profesyonel ekibimiz sizin için olarak hazırladığı kişiye özel ürün tasarımlarından bir şablon seçerek sevdiğiniz kişiye özel kendinizin oluşturacağı ve dünyada eşi benzeri olmayan bir hediyeyi verebilirsiniz. 5 dakikada hazırlayabileceğiniz ürünler ekibimizce özel olarak hazırlanıp sizlere iletilecektir. Böylece kolaylıkla en özel hediyeyi armağan etmiş olacaksınız


Cebimizde ki Şıklık; Tasarım Cüzdan Modelleri

Çocukları bir yana bırakırsak belli bir yaşın üzerinde ki herkes gerek güvenlik gerekse kolaylık açısından bir cüzdanı yanlarında taşımaktadırlar. Çeşitli materyaller kullanılarak yapılan cüzdanlar işlevsel yapıları sayesinde bizlere kolaylık sunarlar. Gelişen teknoloji ile boyutları ve üretiminde kullanılan materyaller değişse bile işlevsel olarak aynı amaca hizmet vermektedirler. Erkekler ve kadınlar için farklı modellerde üretilebilen cüzdan modelleri son dönemde artık daha çok standart modellerde üretilmekte olup hem erkekler hem de kadınlar tarafından tercih edilmektedir.

Cüzdan hediye alırken nelere dikkat etmeliyiz

Cüzdan seçimi yaparken öncelikle almak istediğiniz kişinin cinsiyeti ön plana çıkmaktadır. Kişiler karakterleri bakımından farklılık gösterir daha klasik bir giyim tarzına sahip kişilerin cüzdan seçimi deri ve suni deri modeller olabileceği gibi casual bir giyim tarzına sahip bir kişi için şık kumaş modellerde öne çıkabilecektir. Aynı zaman da kadınlar çantalarında taşıdıkları için daha büyük modelleri seçmeye dikkat ederken erkekler bu aşamada daha ufak işlevsel cüzdan modelleri tercih etmektedirler.

Hediye cüzdan kimlere verilir

Sevdiklerinize hediye olarak cüzdan almayı düşünüyorsanız iyi bir seçim olacağını şimdiden söyleyebiliriz. Şüphesiz ki cüzdan en çok kullandığımız eşyalardan biridir. Sürekli üzerimizde taşımamız bir yana kullanmak için çanta veya cebimizden çıkarmamız gerektiği için çabuk aşınmakta ve eskimektedir. Bununla birlikte genel olarak herkesin kıyafetine uyumlu olması sebebiyle birden fazla cüzdanı olmakta ve bunların arasına yenilerini katmaktan da geri kalmazlar. Yeni bir cüzdan hediye almak bu sebeple kim olursa olsun mutlu edecektir.

Hediye seçiminizi de tamamladıktan sonra birkaç basit aşamayı tamamlayıp siparişinizin gelmesini bekleyebilirsiniz. Özel paketleme sistemimiz sayesinde siparişiniz size herhangi bir hasar görmeden ulaşacaktır. Hediyehanem olarak sevdiklerinize ne kadar değer verdiğinizi biliyor ve bu sebeple ürünlerin seçiminde en kaliteli malzemelerin kullanılmış olmasına özen gösteriyoruz. Hediyenizi verdiğinizde mutluluğunuza gölge düşürmemek adına profesyonel ekibimiz paketinizi özenle hazırlıyor ve Türkiye’nin önde gelen kargo firmaları ile size ulaşmasını sağlıyor. Bu sayede size sevdikleriniz ile geçireceğiniz güzel anları planlamak kalıyor.

Devamını Göster
Aradığınız kriterlere uygun ürün bulamadık
Aşığıdaki "Alışverişe Başla" butonuna tıklayarak diğer ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.