Özel Günler Magnet

kategorisinde 3 adet ürün bulundu.

Özel Günler İçin Hediye Seçimi

Sevdiklerimizi mutlu etmek için her şeyi yaparız. Özel günler de bu açıdan bizim için oldukça önemlidir. Yılbaşı, sevgililer günü, anneler ve babalar günü, doğum günü ve evlilik yıldönümü gibi önemli günlerde hediye seçimi kritik bir hale gelebilir. Doğru hediyeyi bulmak ve sevdiklerimize vermek bu özel günlerin unutulmaz kılınması için en olmazsa olmazdır.

Özel günlerde hediye seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

Hepimiz yoğun bir hayat yaşıyoruz. Şehir yaşamındaki telaş, koşturma yoğun stres altında yaşamamıza sebep oluyor. Tüm bu telaşlar yüzünden özel günleri unutmamız maalesef mümkün. Bizim için çok değerli insanların bu özel günlerini atlamamak için tavsiyemiz, tarihleri telefonunuza, bilgisayarınıza veya ajandanıza not alıp hatırlatma kurmanızdır. Birkaç gün öncesinde hatırlatmayı görmeniz, size hediye seçimi yapmanın zamanının geldiğini hatırlatacaktır. E-ticaret ülkemizde oldukça gelişmiş durumda olsa bile kargo firmaları siparişlerinizi yoğun dönemlerinde istediğiniz süreden daha geç getirebilir bu sebeple özellikle hafta sonuna yakın günlerde vereceğiniz siparişlerin sonraki hafta içinde gelebileceğini aklınızdan çıkarmayın. Bu sebeple hafta sonu için bir planınız varsa kötü sürprizler yaşamamak adına daha erken sipariş vermeniz daha doğru olacaktır.

Kime Hediye Alıyorsunuz?

Belki de hediye seçiminde kendinize sormanız gereken en önemli soru bu. Bu soruya vereceğiniz cevap sizin hediyenizin kimliğini belirlemeyi sağlayacaktır. Bir kadına mı yoksa erkeğe mi, akrabanıza mı iş arkadaşınıza mı yoksa sevgilinize mi hediye alıyorsunuz. Bu aşamayı geçtikten sonra özel günün önem seviyesine uygun bir hediye seçimine geçmelisiniz. Yılbaşı oldukça genel bir gün olduğu için insanlar birbirlerine daha çok sıradan hediyeler alırken doğum günü ve yıldönümü gibi günler de daha özel bir hediye seçmelisiniz.

Özel bir hediyeyi oluşturmanız sandığınız kadar zor değil. Hediyehanem olarak kişiye özel ürün tasarımında sektörün lider firması konumundayız. Profesyonel ekibimiz sizin için olarak hazırladığı kişiye özel ürün tasarımlarından bir şablon seçerek sevdiğiniz kişiye özel kendinizin oluşturacağı ve dünyada eşi benzeri olmayan bir hediyeyi verebilirsiniz. 5 dakikada hazırlayabileceğiniz ürünler ekibimizce özel olarak hazırlanıp sizlere iletilecektir. Böylece kolaylıkla en özel hediyeyi armağan etmiş olacaksınız


Magnet Hediye Seçenekleri

Ziyaret ettiğiniz her yerin kendi hafızası vardır ve bu anılarınızı kendi fotoğraflarınızla paylaşmanın daha iyi bir yolu nedir? Her yerde satılan kartpostallar ve mıknatıslar gibi turistik hediyelik eşyalar, bir şehir ya da bir yer hakkında bir şeyler söyleyebilir, ancak kendi deneyimlerinizi söylemez. Kendi tatil maceranızdan fotoğraf mıknatısları oluşturun ve bunları fotoğraflarınızın güzel görüntüleri ve aynı zamanda yaptığınız tüm seyahatlerden iyi bir şekilde saklayın.

Daha da iyisi, bu foto magnetler sevdikleriniz için hediyelik eşya olarak etkilerini arttırabilirler. Aile üyeleri, son yolculuğunuzdan bir şeyler almaktan her zaman memnun olurlar, anneler özellikle çocuklarının yolculuklarından buzdolabı mıknatısı toplamak isterler. Ziyaret ettiğiniz yerlerin ikonik fotoğraflarını seçin, arkadaşlarınıza ve ailenize hediyelik eşya olarak verin. Bu hediyelik eşyalar, kişisel fotoğrafları ile pek çok kalp kazanacaktır.

Magnetler Kimlere Hediye Edilir

Adına rağmen, fotoğraf magnetler yalnızca fotoğraflar için olmak zorunda değildir. Kendi işiniz ile ilgili bir magnet yapmak veya bir iş arkadaşınıza sevdiğiniz birine mesleği ile ilgili değişik bir hediye vermek istiyorsanız fotoğraf magnetler bunu görüntülemenin bir yolu olabilir. İster tek başına bir sanat ister bir meslek olsun, magnetler yaratıcılığınızı sergilemek için mükemmeldir. Dekoratif ürünler olarak Hediyehanem tarafından hazırlanan tasarımları kendi hayalinizde ki gibi geliştirmek ve hediye vermek istediğiniz kişiye sadece ona ait olacak özel bir hediyeye çevirmeniz çok kolay. Tasarımı seçin eklemek istediğiniz resmi sizden istenen ölçü ve kalitede hazırlayın en son olarak mesajınızı yazın işte hediyenizi hazırlamak bu kadar kolay. İstediğiniz tasarıma özel olarak fotoğraflarınızı şablona ekleyip notunuzu yazdıktan sonra kaliteli malzemelerden ürettiğimiz siparişinizi evinize veya göndermek istediğiniz adrese özel paketi ile şık bir şekilde gönderelim. Size sadece hediye karşısında alacağınız övgüleri kabul etmek kalsın.

Devamını Göster