Özel Günler Masaüstü Fotoğraflar

kategorisinde 0 adet ürün bulundu.

Özel Günler İçin Hediye Seçimi

Sevdiklerimizi mutlu etmek için her şeyi yaparız. Özel günler de bu açıdan bizim için oldukça önemlidir. Yılbaşı, sevgililer günü, anneler ve babalar günü, doğum günü ve evlilik yıldönümü gibi önemli günlerde hediye seçimi kritik bir hale gelebilir. Doğru hediyeyi bulmak ve sevdiklerimize vermek bu özel günlerin unutulmaz kılınması için en olmazsa olmazdır.

Özel günlerde hediye seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

Hepimiz yoğun bir hayat yaşıyoruz. Şehir yaşamındaki telaş, koşturma yoğun stres altında yaşamamıza sebep oluyor. Tüm bu telaşlar yüzünden özel günleri unutmamız maalesef mümkün. Bizim için çok değerli insanların bu özel günlerini atlamamak için tavsiyemiz, tarihleri telefonunuza, bilgisayarınıza veya ajandanıza not alıp hatırlatma kurmanızdır. Birkaç gün öncesinde hatırlatmayı görmeniz, size hediye seçimi yapmanın zamanının geldiğini hatırlatacaktır. E-ticaret ülkemizde oldukça gelişmiş durumda olsa bile kargo firmaları siparişlerinizi yoğun dönemlerinde istediğiniz süreden daha geç getirebilir bu sebeple özellikle hafta sonuna yakın günlerde vereceğiniz siparişlerin sonraki hafta içinde gelebileceğini aklınızdan çıkarmayın. Bu sebeple hafta sonu için bir planınız varsa kötü sürprizler yaşamamak adına daha erken sipariş vermeniz daha doğru olacaktır.

Kime Hediye Alıyorsunuz?

Belki de hediye seçiminde kendinize sormanız gereken en önemli soru bu. Bu soruya vereceğiniz cevap sizin hediyenizin kimliğini belirlemeyi sağlayacaktır. Bir kadına mı yoksa erkeğe mi, akrabanıza mı iş arkadaşınıza mı yoksa sevgilinize mi hediye alıyorsunuz. Bu aşamayı geçtikten sonra özel günün önem seviyesine uygun bir hediye seçimine geçmelisiniz. Yılbaşı oldukça genel bir gün olduğu için insanlar birbirlerine daha çok sıradan hediyeler alırken doğum günü ve yıldönümü gibi günler de daha özel bir hediye seçmelisiniz.

Özel bir hediyeyi oluşturmanız sandığınız kadar zor değil. Hediyehanem olarak kişiye özel ürün tasarımında sektörün lider firması konumundayız. Profesyonel ekibimiz sizin için olarak hazırladığı kişiye özel ürün tasarımlarından bir şablon seçerek sevdiğiniz kişiye özel kendinizin oluşturacağı ve dünyada eşi benzeri olmayan bir hediyeyi verebilirsiniz. 5 dakikada hazırlayabileceğiniz ürünler ekibimizce özel olarak hazırlanıp sizlere iletilecektir. Böylece kolaylıkla en özel hediyeyi armağan etmiş olacaksınız


Her Anınızda Sevdikleriniz Yanı Başınızda

Sevdiklerimiz hayatımızı güzelleştiren en önemli unsurdur. Onlar olmadan bir hayat geçirmek düşünülemez. Her ne kadar yoğun bir düzen içinde stresli bir hayat geçirsek de sevdiklerimiz için ayıracağımız zaman bütün bu sıkıntılardan kurtulmamızı sağlamaktadır. Peki sevdiklerinizin her zaman yanı başınızda olmasını istemez miydiniz? Bu sorunun cevabı tabi ki istediğiniz yönünde olduğunu biliyoruz ve aynı şekilde sevdiklerinizde sizin hep onların yanında olmanızı istiyorlardır. Fiziksel olarak çoğu zaman bunu gerçekleştiremezsek de sevdiklerimizin sürekli yanında olabilmemizi sağlayan başka yollarda vardır. Evet doğru bildiniz bir fotoğraf ile sevdiklerimizin her zaman yanımızda olmasını sağlayabiliriz. Hediyehanem olarak özel tasarım masaüstü fotoğraflıkları ile sevdiklerinizi her zaman yanınızda bulabilirsiniz.

Kişiye özel tasarım masaüstü fotoğraflıklar

Sevdiklerinize verebileceğiniz en güzel hediye onlara geçirdiğiniz güzel anıları hatırlatabilmektir. Zamanı durdurmamız veya geri döndürmemiz mümkün olmadığı için anıları tekrar yaşamamızı sağlayan en güzel yol fotoğraflardan geçer. Yaşadığınız o güzel günleri tekrar hatırlamak sevdikleriniz ile aranızda bulunan o değerli bağında daha sıkı olmasını sağlayacaktır.

Masaüstü Fotoğraflıklar Kimlere Hediye Edilebilir?

Bu tür hediyeler genel olarak özel günlerde tercih edilmektedir. Doğum günü hediyesi, yıldönümü hediyesi veya aranızda yaşanan özel bir günü taçlandırmak için tercih edebileceğiniz güzellikte bir hediye olacaktır. Hediyehanem tarafından tasarlanan kişiye özel tasarım masaüstü fotoğraflık taş üzerine baskı olduğu için uzun seneler dayanıklılığını kaybetmeden ilk günkü kalitesinde kalmaya devam edecektir. Sevdikleriniz ile yaşadığınız anıyı yansıtan resmi seçtiğiniz tasarıma ekleyerek kendi özel hediyenizi oluşturabilirsiniz. Bu işlem oldukça kolay olup yapmanız gereken tek şey sizden istenen ölçü ve kalitelere uygun resmi bize göndermeniz olacaktır. Bundan sonra yapılacak işlem Hediyehanem profesyonel ekibi tarafından ustalıkla tamamlanacaktır. Hediyeniz sadece size özel bir ürün olduğu için sıfırdan sizin için hazırlanıp size özel şekilde paketlendikten sonra Türkiye’nin önde gelen kargo firmaları ile herhangi bir sorun yaşanmayacak şekilde size ulaştırılacaktır. Sektör içinde öncü gelen özellikleri ile Hediyehanem sevdikleriniz ile birlikte yaşayacağınız bu özel anları unutulmaz kılmak için yılların tecrübesini sizin hizmetinize sunmaktadır.

Devamını Göster
Aradığınız kriterlere uygun ürün bulamadık
Aşığıdaki "Alışverişe Başla" butonuna tıklayarak diğer ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.