Özel Günler Stres Çarkı

kategorisinde 0 adet ürün bulundu.

Özel Günler İçin Hediye Seçimi

Sevdiklerimizi mutlu etmek için her şeyi yaparız. Özel günler de bu açıdan bizim için oldukça önemlidir. Yılbaşı, sevgililer günü, anneler ve babalar günü, doğum günü ve evlilik yıldönümü gibi önemli günlerde hediye seçimi kritik bir hale gelebilir. Doğru hediyeyi bulmak ve sevdiklerimize vermek bu özel günlerin unutulmaz kılınması için en olmazsa olmazdır.

Özel günlerde hediye seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

Hepimiz yoğun bir hayat yaşıyoruz. Şehir yaşamındaki telaş, koşturma yoğun stres altında yaşamamıza sebep oluyor. Tüm bu telaşlar yüzünden özel günleri unutmamız maalesef mümkün. Bizim için çok değerli insanların bu özel günlerini atlamamak için tavsiyemiz, tarihleri telefonunuza, bilgisayarınıza veya ajandanıza not alıp hatırlatma kurmanızdır. Birkaç gün öncesinde hatırlatmayı görmeniz, size hediye seçimi yapmanın zamanının geldiğini hatırlatacaktır. E-ticaret ülkemizde oldukça gelişmiş durumda olsa bile kargo firmaları siparişlerinizi yoğun dönemlerinde istediğiniz süreden daha geç getirebilir bu sebeple özellikle hafta sonuna yakın günlerde vereceğiniz siparişlerin sonraki hafta içinde gelebileceğini aklınızdan çıkarmayın. Bu sebeple hafta sonu için bir planınız varsa kötü sürprizler yaşamamak adına daha erken sipariş vermeniz daha doğru olacaktır.

Kime Hediye Alıyorsunuz?

Belki de hediye seçiminde kendinize sormanız gereken en önemli soru bu. Bu soruya vereceğiniz cevap sizin hediyenizin kimliğini belirlemeyi sağlayacaktır. Bir kadına mı yoksa erkeğe mi, akrabanıza mı iş arkadaşınıza mı yoksa sevgilinize mi hediye alıyorsunuz. Bu aşamayı geçtikten sonra özel günün önem seviyesine uygun bir hediye seçimine geçmelisiniz. Yılbaşı oldukça genel bir gün olduğu için insanlar birbirlerine daha çok sıradan hediyeler alırken doğum günü ve yıldönümü gibi günler de daha özel bir hediye seçmelisiniz.

Özel bir hediyeyi oluşturmanız sandığınız kadar zor değil. Hediyehanem olarak kişiye özel ürün tasarımında sektörün lider firması konumundayız. Profesyonel ekibimiz sizin için olarak hazırladığı kişiye özel ürün tasarımlarından bir şablon seçerek sevdiğiniz kişiye özel kendinizin oluşturacağı ve dünyada eşi benzeri olmayan bir hediyeyi verebilirsiniz. 5 dakikada hazırlayabileceğiniz ürünler ekibimizce özel olarak hazırlanıp sizlere iletilecektir. Böylece kolaylıkla en özel hediyeyi armağan etmiş olacaksınız


Stresi Ortadan Kaldıran Oyuncak; Stres Çarkı

Günlük hayatımız iş ve ev arasında giden monoton bir süreç. Üzerimize binen yükler, yol ve iş yerinde yaşadığımız sorunlarında üst üste gelmesi stres seviyesini içinden çıkılamaz bir noktaya taşıyor. Bu sebeple sakinleşmek için bir yol bir çözüm arıyoruz. Gün geçtikçe çıkan yeni icatlar ile bu stresimizi azaltmaya çalışıyoruz. Son zamanlarda ortaya çıkan bir icat var ki bu konuda baya başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Stres çarkları bugünlerde genç yaşlı herkesin elinde görmek mümkün. Bu yeni çılgınlık belki şu an ellerinizde olabilir ya da tüm bu yaygaraların ne olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. Her ne kadar karmaşık gözükse de kullanımı çok kolay. İçinde olduğunuz durum ne olursa olsun üstesinden gelmenin en iyi yolu oyuncağa bir hareket verip onu izlemektir.

Bu stres çarkları aslında bir oyuncak ve şu anda Hediyehanem üzerinde en çok satan ürünlerden biri. Basit çerçevesi etrafında bulunan üç kanal içinde ki özel mekanizması sayesinde çevirmeye başladığınızda daha uzun süre dönmesini sağlayarak sakinleşmenizi sağlıyor. Tabi bununla birlikte insanlar arasında bir yarışta başladı ve aralarında kim daha uzun süre döndürebileceği konusunda yarış yapanların sayısı da arttı

Kimlere Stres Çarkı Hediye Edilebilir

Bunun cevabı kolay etrafınıza baktığınızda stres ile problemi olmayan birilerini görebiliyor musunuz? Demek ki bu hediye herkes için uygun.

Stres çarkı tasarımları hareketin devamını sağlamak ve insanda bir tatmin hissi uyandırmak çin merkezkaç kuvveti kullanır. Her bir döndürücüyü başparmağınızla hareket ettirebilir, tümleşik bilyeli yatakları yuvarlayabilir veya tüm aygıtı parmağınızın etrafında döndürebilirsiniz. İş stresi ve zihinsel aşırı aktivite için bir rahatlama sağlayacaktır.

Stres çarkları gerçekten küçüktür. Elinizde büyük ölçüde görünmez ve cebinize kolayca taşınabilir. Aralarından seçim yapabileceğiniz renkler tamamen zevkinizi yansıtmak için özellik bakımından herhangi bir farkları bulunmamaktadır. Sevdiklerinize bu hediyeyi vererek aynı zamanda bir mesajda ulaştırmış olursunuz. Hayatımızı çoğu zaman biz yönetemiyoruz ve bu durum bizi strese sokuyor. Sakin bir hayat hepimizin hayali buna ulaşmak ve sevdiklerimizi mutlu etmek için yapacaklarımız paha biçilemez.

Devamını Göster
Aradığınız kriterlere uygun ürün bulamadık
Aşığıdaki "Alışverişe Başla" butonuna tıklayarak diğer ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.