Özel Günler Tesbih

kategorisinde 0 adet ürün bulundu.

Özel Günler İçin Hediye Seçimi

Sevdiklerimizi mutlu etmek için her şeyi yaparız. Özel günler de bu açıdan bizim için oldukça önemlidir. Yılbaşı, sevgililer günü, anneler ve babalar günü, doğum günü ve evlilik yıldönümü gibi önemli günlerde hediye seçimi kritik bir hale gelebilir. Doğru hediyeyi bulmak ve sevdiklerimize vermek bu özel günlerin unutulmaz kılınması için en olmazsa olmazdır.

Özel günlerde hediye seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

Hepimiz yoğun bir hayat yaşıyoruz. Şehir yaşamındaki telaş, koşturma yoğun stres altında yaşamamıza sebep oluyor. Tüm bu telaşlar yüzünden özel günleri unutmamız maalesef mümkün. Bizim için çok değerli insanların bu özel günlerini atlamamak için tavsiyemiz, tarihleri telefonunuza, bilgisayarınıza veya ajandanıza not alıp hatırlatma kurmanızdır. Birkaç gün öncesinde hatırlatmayı görmeniz, size hediye seçimi yapmanın zamanının geldiğini hatırlatacaktır. E-ticaret ülkemizde oldukça gelişmiş durumda olsa bile kargo firmaları siparişlerinizi yoğun dönemlerinde istediğiniz süreden daha geç getirebilir bu sebeple özellikle hafta sonuna yakın günlerde vereceğiniz siparişlerin sonraki hafta içinde gelebileceğini aklınızdan çıkarmayın. Bu sebeple hafta sonu için bir planınız varsa kötü sürprizler yaşamamak adına daha erken sipariş vermeniz daha doğru olacaktır.

Kime Hediye Alıyorsunuz?

Belki de hediye seçiminde kendinize sormanız gereken en önemli soru bu. Bu soruya vereceğiniz cevap sizin hediyenizin kimliğini belirlemeyi sağlayacaktır. Bir kadına mı yoksa erkeğe mi, akrabanıza mı iş arkadaşınıza mı yoksa sevgilinize mi hediye alıyorsunuz. Bu aşamayı geçtikten sonra özel günün önem seviyesine uygun bir hediye seçimine geçmelisiniz. Yılbaşı oldukça genel bir gün olduğu için insanlar birbirlerine daha çok sıradan hediyeler alırken doğum günü ve yıldönümü gibi günler de daha özel bir hediye seçmelisiniz.

Özel bir hediyeyi oluşturmanız sandığınız kadar zor değil. Hediyehanem olarak kişiye özel ürün tasarımında sektörün lider firması konumundayız. Profesyonel ekibimiz sizin için olarak hazırladığı kişiye özel ürün tasarımlarından bir şablon seçerek sevdiğiniz kişiye özel kendinizin oluşturacağı ve dünyada eşi benzeri olmayan bir hediyeyi verebilirsiniz. 5 dakikada hazırlayabileceğiniz ürünler ekibimizce özel olarak hazırlanıp sizlere iletilecektir. Böylece kolaylıkla en özel hediyeyi armağan etmiş olacaksınız


Tesbih Hediye Seçenekleri

Herhangi bir özel gün için en değerli hediyelerden biri tespih vermektir. Düşünmeye odaklanan kişilerin kendi kalplerine ulaşmak için duaya ve dualarını doğru takip edip daha motive olabilmek için tesbihe ihtiyaç duymaktadırlar. Tespih daha odaklanmış bir ibadet sağlar çünkü siz saydıkça, dualar üzerinden Allaha yakarmak için zihninizi serbest bırakırsınız.

Tesbih Tasarımları

Boncuklardaki tasarım çok basit veya zarif ve daha ayrıntılı olabilir. Tarzına bağlı olarak, daha büyük bir boncuk daha sonra otuz üç küçük boncuk ile bunu üç defa tekrarlayarak birleştiren parçalar doksan dokuz adetlik döngünün tamamlanmasını sağlar. Bu sayede Allah’ın doksan dokuz adının anılması amaçlanır. Burada bulunan her özgün eser tesbih yapmaktan duydukları sevgiden doğan bir ekip tarafından yapılmaktadır.

Tesbih’in Hayatımızda ki Yeri

Geleneksel olarak İslam'da tesbih zikir olarak adlandırılan dua biçiminde yardımcı olması için kullanılmaktadır. Namaz sünnetlerinin sonunda ve dua adağı olanların dualarını takip etmelerinde kolaylık sağlamaktadır.

Günümüzde genel olarak erkekler tarafından gün içinde hayatlarının bir parçası olarak kullanılan tesbihler normal namaz teşbihlerine göre daha küçük ve otuz üç adet boncuktan oluşan yapıda bulunmaktadırlar. Bu tesbihlerin asıl amacı dini yapıdan farklı olarak stres atmak içindir. Sevdiklerimize tesbih hediye etmek çoğu zaman akla gelmeyebilir. Genel olarak tesbih kullanan bir kişi için hayatlarında birden fazla tesbih olmakta ve bunlara yenilerini eklemekten de memnun olmaktadırlar. Bu yapıda bir iş arkadaşınız, sevdiğiniz veya akrabanız bulunuyor ise hiç düşünmeden bu hediyeyi almanız onları oldukça memnun edecektir. Beğendiğiniz tasarım türe bağlı olarak tespih boncukları zariftir yarı kıymetli taşlardan yapılma boncuk seçeneklerine sahiptir. Hediyehanem de sizler için sunulan tesbihler işçiliği, tarzı ve kişiselleştirilmesi gerçekten şaşırtıcıdır.

Devamını Göster
Aradığınız kriterlere uygun ürün bulamadık
Aşığıdaki "Alışverişe Başla" butonuna tıklayarak diğer ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.