Özel Güvenlik Görevlisi Siyah Kupa Bardak
Özel Güvenlik Görevlisi Siyah Kupa Bardak Özel Güvenlik Görevlisi Siyah Kupa Bardak Özel Güvenlik Görevlisi Siyah Kupa Bardak

Özel Güvenlik Görevlisi Siyah Kupa Bardak

Ürün Kodu
116BBNIJ
İlk yorumu siz yazın
49,99
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
İsim Soyisim
 • 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava
  200 TL ve üzeri Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Diğer Ürünler
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Bardak İçi
Siyah, Beyaz
Baskı Yönü
Çift Taraflı Baskı
Ürün Açıklaması

Günümüzde güvenlik önlemlerinin artmasıyla hastanelerden alışveriş merkezlerine, üniversitelerden özel şirketlere hemen her yerde görev başında olan Özel Güvenlik Görevlileri' ne can güvenliğimiz adına çok şey borçluyuz. Sizin çevrenizde, ailenizde bu önemli görevi icra eden yakınlarınız varsa onlara özel günlerde çalışma hayatlarını kolaylaştıracak, meslekleriyle ilgili hediyeler alabilirsiniz. Siyah Renkli Özel Güvenlik Görevlisi Kupa Bardak gece-gündüz demeden yerine getirdikleri görevlerinin başında uyanık kalmak, dinç olmak için çay kahveye sarıldıkları zamanlarda keyifle kullanacakları bir üründür.

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)

Siyah Renkli Özel Güvenlik Görevlisi Kupa Bardak, Özel Güvenlik Görevlisi olarak çalışan tüm tanıdıklarınız için alabileceğiniz kişiye özel bir üründür. Hediye sahibinin ismi ve mesleğiyle tasarlanması ürünü daha değerli hale getirir.

Hediye Zamanı

Özel Güvenlik Görevlisi olarak hayatını sürdüren babanıza, eşinize, kardeşinize, arkadaşınıze veya meslektaşınıza doğum gününde, yılbaşında ya da 26 Haziran Özel Güvenlik Görevlileri Günü ve Haftası' nda Siyah Renkli Özel Güvenlik Görevlisi Kupa Bardak ürününü armağan edebilirsiniz. 

Ürün Özellikleri

Süblimasyon baskı tekniğiyle ve siyah, beyaz renklerin uyumuyla hazırlanan Siyah Renkli Özel Güvenlik Görevlisi Kupa Bardak porselen bir üründür. İç renginin ve sap kısmının siyahlığı ve dış renginin beyazlığı estetik bir bütünlük oluşturmaktadır. Üzerinde Özel Güvenlik Görevlilerinin görev başında taktığı şapka ve kelepçe görsel materyalleri , Özel Güvenlik yazısı ve hediye sahibinin isim bilgileri yer alır. 

Teslimat Süresi ve Açıklamalar

 • Ürün 2 iş günü içerisinde sizin belirlediğiniz niteliklere göre üretilip kargoya verilir.
 • Ürünün isim bilgileri ürün ekranında doğru yazılmış olmalıdır. Baskıdan çıkan ürünün baskısının düzeltilebilmesi mümkün değildir.
 • Kargo teslim almadan önce paketin zarar görmemiş olduğunu kontrol etmeniz ve zarar görmüş ambalajları teslim almamanız gerekmektedir.Özel Güvenlik Görevlisi Siyah Kupa Bardak Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 • Kupa bardak porselen malzemeden üretilmiştir.
 • Sublimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
 • Bardak üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
 • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
 • Bardağın her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.

 

Ürün Ölçüleri

 • Yüksekliği: 9,5cm.
 • Çapı: 8cm.

Özel Güvenlik Görevlisi Siyah Kupa Bardak Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış