Paramedik Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa
Paramedik Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa Paramedik Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa Paramedik Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa

Paramedik Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa

Ürün Kodu
1162DMMJ
İlk yorumu siz yazın
% 00 indirim
199,67
139,77
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
İsim Soyisim
Tahmini Teslim Tarihi: 9 - 12 Şubat
 • 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava
  200 TL ve üzeri Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Baskı Yönü
Çift Taraflı Baskı
Ürün Açıklaması

Paramedikler hastaneye yetiştirilmeye çalışılan bir hastaya ambulans içinde müdahele ederek, hastanın yaşam mücadelesinde çok önemli bir yere sahip olurlar.. Sağlık sektörünün olmazsa olmazlarından paramediklere özel günlerde veya istediğiniz herhangi bir zamanda özel bir hediye vermek isterseniz hediyehanem.com adresinde bulabileceğiniz Steteskoplu Paramedik Kupa Bardak çok uygun bir hediye olacaktır.

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)

Paramedik bir arkadaşınıza, akrabanıza, eşinize veya fazla tanımadığınız fakat yardımlarından dolayı yürekten teşekkür etmek istediğiniz bir paramediğe Steteskoplu Paramedik Kupa Bardak hediye ederek mesleğinin kutsallığını vurgulayabilirsiniz. Bu ürünü samimi olduğunuz birine de az tanıdığınız birine de rahatlıkla hediye edebilirsiniz. 24 saat hizmet verilen bu zor ve hayati meslekte dinlenme aralarını bu özel hediyenizle renklendirebilirsiniz.

Hediye Zamanı

22 Aralık Paramedikler Günü' nü tebrik etmek istediğiniz paramedik bir yakınınıza Steteskoplu Paramedik Kupa Bardak hediye etmeniz çok anlamlı olacaktır. Paramedik olma yolunda emin adımlarla ilerleyen biricik çocuğunuza icra edeceği mesleğe yönelik bir mezuniyet hediyesi almak istiyorsanız Steteskoplu Paramedik Kupa Bardak tam yerinde bir seçim olacaktır.

Ürün Özellikleri

Steteskoplu Paramedik Kupa Bardak süblimasyon baskı tekniğiyle ve çift taraflı baskıyla hazırlanan, beyaz porselen bir üründür. Kupa bardağın üzerinde ürüne ismini veren bir steteskop, bir kalp ve ambulans görseli bulunmaktadır. I am a Paramedic yazısının yanı sıra hediye edilecek kişinin ad ve soyadıyla tasarlanır.

Teslimat Süresi ve Açıklamalar

 • Ürün 2 iş günü içerisinde sizin belirlediğiniz niteliklere göre üretilip kargoya verilir.
 • Ürünün isim bilgileri ürün ekranında doğru yazılmış olmalıdır. Baskıdan çıkan ürünün baskısının düzeltilebilmesi mümkün değildir.

Kargo teslim almadan önce paketin zarar görmemiş olduğunu kontrol etmeniz ve zarar görmüş ambalajları teslim almamanız gerekmektedir.Paramedik Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 • Kupa bardak porselen malzemeden üretilmiştir.
 • Sublimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
 • Bardak üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
 • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
 • Bardağın her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.
 • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir

 

Ürün Ölçüleri

 • Yüksekliği: 9,5cm.
 • Çapı: 8cm.

Paramedik Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış