Paramedik Siyah Kupa Bardak
Paramedik Siyah Kupa Bardak Paramedik Siyah Kupa Bardak Paramedik Siyah Kupa Bardak

Paramedik Siyah Kupa Bardak

Ürün Kodu
116RM6B0
Yorumlar (1)
49,99
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
İsim Soyisim
  • 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava
    200 TL ve üzeri Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Diğer Ürünler
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Bardak İçi
Siyah
Baskı Yönü
Çift Taraflı Baskı
Ürün Açıklaması

Hastane Öncesi Acil Bakımın önemli bir parçasını oluşturan paramedikler zorlu ve stresli bir mesleği icra ediyorlar. Sizin de paramedik bir tanıdğınız varsa ve onu güzel, aynı zamanda işlevsel bir hediye ile mutlu etmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Hediyehanem.com sizin için bir kupa bardak hazırladı. Kupa bardağın üzerinde, paramedik mesleğini sembolik olarak anlatan bir grafik tasarım bulunmakta. Sipariş esnasında sizin tarafınızdan belirlenecek isim ve soy isim de bardağın üzerine aynı teknikle basılarak, ürün teslimata hazır hale getirilecektir.

Kime Hediye Etmeli?

Paramedik mesleğini icra eden eşinize, kardeşinize, mesai arkadaşınıza hediye edebileceğiniz kişiye özel bir üründür. Hem erkek hem de kadınlar hediye edilebir.  Meslek hediyelerı, sağlık çalışanlarına hediye, paramediklere hediye kategorilerinde yer almaktadır.

Hediye Zamanı

Siyah Renkli Paramedik Kupa Bardak isimli bu ürünü 22 Aralık paramedikler gününde, bir doğum gününde, bir evlilik yıldönümünde veya bir teşekkür yemeğinde hediye olarak verebilirsiniz. İsme göre özelleştirilebilir bu ürün, bir dekor malzemesi olmanın yanında, günlük olarak da kullanabilecek özellikte bir bardaktır.  

Ürün Özellikleri

Siyah Renkli Paramedik Kupa Bardak üzerindeki yazılar, bardağa çift yönlü olarak basılmaktadır. Bardağın içi, kulpu ve üzerindeki yazılar siyahtır. Dış zemin ise beyazdır. Bardağın üzerinde ingilizce olarak "BEN BİR PARAMEDİK"İM"  sözcükleri yazılıdır. Baskı için süblimasyon baskı tekniği kullanılmaktadır. Bu teknik ile yapılan baskıların özelliği çok canlı renklerin elde edilebilmesidir. Güneş ışığının altında kalmadığı sürece  sublimasyon ile basılmış ürünler hiç bir solma ile karşılaşılmadan yıllarca kullanılabilmektedir. Ürünün elde ve 30 derecenin altında yıkanması tavsiye edilmektedir.Paramedik Siyah Kupa Bardak Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Kupa bardak porselen malzemeden üretilmiştir.
  • Sublimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
  • Bardak üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
  • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
  • Bardağın her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.

 

Ürün Ölçüleri

  • Yüksekliği: 9,5cm.
  • Çapı: 8cm.

Paramedik Siyah Kupa Bardak Yorumları

Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ürün elime çok çabuk ulaştı. Tam da istediğim gibi bir hediye oldu. Paketlenmesi de ayrı bir güzel. Kesinlikle kırılma riski yok. Kargo esnasında bir yeri soyulur kırılır ağız kısmında kırılmalar olur diye endişelerim vardı. Ama ne bir çizik ne de kırık vardı. Teşekkürler Hediyehanem. :)
Sanem Güngordü
Cinsiyet: Kadın
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Ortalama Puan 5 Mükemmel