Paramedik Tasarımlı 500ml. Metal Suluk (Matara)
Paramedik Tasarımlı 500ml. Metal Suluk (Matara) Paramedik Tasarımlı 500ml. Metal Suluk (Matara)

Paramedik Tasarımlı 500ml. Metal Suluk (Matara)

Ürün Kodu
11672D3M
İlk yorumu siz yazın
% 00 indirim
63,53
50,47
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
Suluk Üzerine Yazılacak İsim Soyisim
 • Tüm alışverişlerinizde kargo bedava
  Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Ürün Özellikleri
Hacim
500 ml
Ürün Açıklaması

Gün boyu acil vakalar arasında mekik dokuyan, birçok hayata dokunan paramedikler, sağlık görevlileri içinde en stres altında çalışan kişilerdendir. Hayatımız için kritik öneme sahip paramediklere hediye alırken meslek hediyeleri alternatifini göz ardı etmemiz gerekir. Zamanının çoğunu görev başında geçiren paramediklere Paramedik Tasarımlı 500ml. Metal Suluk (Matara) hediye ederek gün boyu ihtiyaç duyacakları içecekleri bu matarayla yanlarından ayırmamalarını sağlayabilirsiniz.

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)

Paramediklere hediye almanız gereken tüm özel günlerde veya sürpriz yapmayı planladığınız herhangi bir günde Paramedik Tasarımlı 500ml. Metal Suluk (Matara) ürününü kişiye özel tasarımı ve şık görünüşüyle hiç düşünmeden alabilirsiniz. Erkek, kadın kendini mesleğine adamış tüm sevdiklerinize; eşinize, arkadaşınıza, sevgilinize veya minnettar kaldığınız bir paramediğe hediye vermek istediğinizde anlamlı bir hediye olan Paramedik Tasarımlı 500ml. Metal Suluk (Matara) ile gönüllere taht kurabilirsiniz.

Hediye Zamanı

Paramedik yakınlarınıza doğum günü hediyesi, Paramedikler Günü hediyesi, yeni yıl veya yeni iş hediyesi olarak verebileceğiniz Paramedik Tasarımlı 500ml. Metal Suluk (Matara) yoğun tempolu iş hayatında sürekli kullanacağı ve kullanırken sevildiğini hatırlayıp mutlu olacağı bir üründür.

Ürün Özellikleri

Paramedik Tasarımlı 500ml. Metal Suluk (Matara) beyaz fon üzerine kalp, steteskop ve ambulans görseli kullanılarak paramediklere özel hazırlanır. "I am a Paramedic" yazısı ve hediye sahibin ismiyle kişiye özgü ve mesleki bir hediye özelliği kazanır. Mataranın kapağı siyah renktedir.

Teslimat Süresi ve Açıklamalar

 • Ürün 2 iş günü içerisinde sizin belirlediğiniz niteliklere göre üretilip kargoya verilir.
 • Ürünün isim bilgileri ürün ekranında doğru yazılmış olmalıdır. Baskıdan çıkan ürünün baskısının düzeltilebilmesi mümkün değildir.
 • Kargo teslim almadan önce paketin zarar görmemiş olduğunu kontrol etmeniz ve zarar görmüş ambalajları teslim almamanız gerekmektedir.Paramedik Tasarımlı 500ml. Metal Suluk (Matara) Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 • Metal malzemeden üzerilmiştir.
 • Kullanabilir iki kapağu bulunmaktadır.
 • Suluk üzerindeki baskı sublimasyon baskıdır.
 • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
 • Suluğun her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.
 • Termos özelliği bulunmamakta.

 

Suluk Ölçüleri

 • Yükseklik: 19cm
 • Çap: 7,5 cm

Paramedik Tasarımlı 500ml. Metal Suluk (Matara) Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış