Peyzaj Mimarı 500ml. Metal Suluk (Matara)
Peyzaj Mimarı 500ml. Metal Suluk (Matara) Peyzaj Mimarı 500ml. Metal Suluk (Matara)

Peyzaj Mimarı 500ml. Metal Suluk (Matara)

Ürün Kodu
116RU8ST
İlk yorumu siz yazın
% 00 indirim
63,53
50,47
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
Suluk Üzerine Yazılacak İsim Soyisim
 • Tüm alışverişlerinizde kargo bedava
  Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Ürün Özellikleri
Hacim
500 ml
Ürün Açıklaması

Peyzaj Mimarları; park alanlarının, bahçelerin kısacası tüm yeşil alanların tasarımını yapan, nereye hangi çiçek ekilmelidir, her yeri saran binaların arasında nefes alınacak yeşil alanlar nasıl oluşturulmalıdır gibi konularla uğraşan kişilerdir. Çevresel yaşamı düzenleme ve insanların yaşadığı çevreden mutlu olmasını sağlama gibi önemli görevler yerine getiren Peyzaj Mimarına Hediye alırken hayal gücüne ve estetik bakış açısına yakışır ürünler seçilmelidir. Peyzaj Mimarı 500ml. Metal Suluk (Matara) yazın sıcağında açık alanlarda ter döken mimarlara hediye edilebilecek işe yarar meslek hediyelerindendir. 

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)

Peyzaj Mimarları büro ortamında veya arazide çalışırlar. Yaz aylarında güneşin altında arazilerde çalışan mimarların en çok ihtiyaç duyucakları şey su olacağından Peyzaj Mimarı 500ml. Metal Suluk (Matara) armağan etmek çok mantıklı olacaktır. Bu mesleğe gönül veren sevgilinize, eşinize, meslektaşınıza kişiye özel ürün olmasıyla kalpleri kazanan bu suluğu hediye edebilirsiniz. 

Hediye Zamanı

13 Mayıs Ulusal Peyzaj Mimarlığı Günü vesilesiyle tebrik etmek istediğiniz yakınlarınıza Peyzaj Mimarı 500ml. Metal Suluk (Matara) hediye ederek gururlu anlar yaşatabilirsiniz. Tasarımında mesleki öğeler ve isim, soy ismin kullanılması hem göze hem gönle hitap etmektedir. Sevdiklerinize doğum günlerinde veya diğer özel günlerde de verebileceğiniz standart dışı bir hediyedir.

Ürün Özellikleri

Metal malzemeden üretilen 500 ml hacme sahip suluk, beyaz renktedir. Süblimasyon baskı tekniğiyle, ağaçlarla, yapraklarla hareketlendirilmiş Peyzaj Mimarı unvanı ve hediye sahibinin isim bilgileriyle hazırlanır.

Teslimat Süresi ve Açıklamalar

 • Ürün 2 iş günü içerisinde sizin belirlediğiniz niteliklere göre üretilip kargoya verilir.
 • Ürünün isim bilgileri ürün ekranında doğru yazılmış olmalıdır. Baskıdan çıkan ürünün baskısının düzeltilebilmesi mümkün değildir.
 • Kargo teslim almadan önce paketin zarar görmemiş olduğunu kontrol etmeniz ve zarar görmüş ambalajları teslim almamanız gerekmektedir.Peyzaj Mimarı 500ml. Metal Suluk (Matara) Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 • Metal malzemeden üzerilmiştir.
 • Kullanabilir iki kapağu bulunmaktadır.
 • Suluk üzerindeki baskı sublimasyon baskıdır.
 • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
 • Suluğun her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.
 • Termos özelliği bulunmamakta.

 

Suluk Ölçüleri

 • Yükseklik: 19cm
 • Çap: 7,5 cm

Peyzaj Mimarı 500ml. Metal Suluk (Matara) Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış