Polis Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa
Polis Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa Polis Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa Polis Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa

Polis Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa

Ürün Kodu
117KK025
İlk yorumu siz yazın
% 00 indirim
59,00
49,99
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
İsim Soyisim
Tahmini Teslim Tarihi: 6 - 9 Şubat
 • 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava
  200 TL ve üzeri Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Bardak İçi
Beyaz
Baskı Yönü
Çift Taraflı Baskı
Ürün Açıklaması

Polisler, bizleri korumak ve olası tehlikeleri bizlerden uzak tutmak için gerçekten çok çalışıyorlar. Bir polise hediye almak istiyorsanız onun uzun mesai saatleri sırasında da kullanabileceği bir kupa bardak tercih edebilirsiniz. Masa başında çalışsın çalışmasın Polis Kupa Bardak- Kelepçe Tasarım onun en sevdiği eşyalarından biri olacak. Üstünde renkli kelepçe baskısı olan bu kupa, sadece sahibinin değil kupayı gören herkesin beğenisini toplayacak. Porselenden üretilmiş, içi beyaz bu şık kupanın üzerine hediyeyi vereceğiniz kişinin ismini de yazdırabilirsiniz. Unisex bir tasarıma sahiptir. Eğer bir polise hediye almayı düşünüyorsanız, yorucu mesailer sırasında kısa bir mola verdiği anda kullanabileceği Polis Kupa Bardak – Kelepçe Tasarım harika bir hediye olacaktır.

Bir Polis için hediye seçerken her zaman ciddi hediyeleri ararız. Özellikle meslek hediyeleri seçerken, mümkün olduğunca resmi nitelikte ürünler tercih ederiz. Ancak unutmamalıyız ki, Polisler de en az bizim kadar neşeli insanlardır ve bardak üzerindeki baskının “O” harfinin kelepçenin bir tarafı olması esprisinden hoşlanacaklardır. Polis Kupa Bardak - Kelepçe Tasarım ürünü bu sebeple oldukça neşeli, aynı zamanda ciddiyetten ödün vermeyen bir ürün olarak tanımlanabilir.

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)

Polis Kupa Bardak - Kelepçe Tasarım ürünü, polislik mesleğini yapan herkese hediye edilebilir. Ürünün kadın veya erkek ayrımı yoktur. Aktif çalışan veya emekli polislere hediye edilebilir. Ürünün hedef kitlesi iş arkadaşlarınız olabileceği gibi, aile bireyleriniz ve diğer yakınlarınız da olabilir.

 Hediye Zamanı

Polis Kupa Bardak - Kelepçe Tasarım ürünü, meslektaşlarınıza hediye edebileceğiniz meslek hediyeleri içerisinde yer alır. Örneğin bir mesai arkadaşınızın doğum günü için Polis Kupa Bardak - Kelepçe Tasarım ürününü tercih edebilirisiniz. Ya da polis olan akrabalarınız, eşiniz ve diğer aile bireyleriniz için özel günler için bu ürünü tercih edebilirsiniz.

 Ürün Özellikleri

Polis Kupa Bardak - Kelepçe Tasarım ürünü, beyaz yüzey üzerine baskı alınarak üretilen bir üründür. Ürünün üzerinde bir uyarı siren lambası ve onun altında Polis yazısı yer alır. Yazının altında ise güvenlik görevlisinin ismi yer alır.

Teslimat Süresi ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ürün 2 iş günü içerisinde sizin belirlediğiniz niteliklere göre üretilip kargoya verilir. Ürünün üzerine yazılacak ismi ürün ekranında dikkatli girmeniz gerekir, zira bu işlemin geri dönüşü yoktur.Polis Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 • Kupa bardak porselen malzemeden üretilmiştir.
 • Sublimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
 • Bardak üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
 • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
 • Bardağın her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.
 • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir

 

Ürün Ölçüleri

 • Yüksekliği: 9,5cm.
 • Çapı: 8cm.

Polis Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış