Polis Kupa Bardak
Polis Kupa Bardak Polis Kupa Bardak Polis Kupa Bardak

Polis Kupa Bardak

Ürün Kodu
114CA996
Yorumlar (3)
% 00 indirim
39,90
24,90
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
Kupa Üzerine Yazılacak İsim
  • 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava
    100 TL ve üzeri Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Ürün Açıklaması

Meslek mensuplarına resmi hediyeler vermek veya polislik mesleğini ifa eden dost ve akrabalarınıza meslekleri ile ilgili bir hediye vermek istiyorsanız, Polis Kupa Bardak ürününü öncelikle inceleyiniz. Mütevazi bir hediyenin nasıl muhteşem bir etki yaratacağını daha önce bu şekilde test etmediğinizi iddia edebiliriz. Unutmayın ki, kimi meslekler diğerlerinden biraz daha gurur vericidir. Halkın güvenliğini sağlamak için gecesini gündüze katan isimsiz kahramanların isimlerinin bir kupanın üzerinde meslekleri ile birlikte ilan edilmesi, o mesleğin mensupları için tarif edilmez bir gurur kaynağıdır.

Polis Kupa Bardak ürününü hediye ettiğiniz kişi, size yakınlığı ne olursa olsun, o bardağı asla elinden bırakmayacak ve sizi bu hediyeden dolayı sonsuza dek unutmayacaktır. Evinde veya polis merkezinde her daim şerefle taşıdığı unvanını elindeki bardağın üzerinde ismi ile birlikte gururla gezdirecektir. Polis Kupa Bardak meslek hediyeleri içerisinde yer almasına karşın değindiğimiz gibi, aynı zaman bir sevgililer günü veya doğum günü hediyesi de olabilir. Ürünü ne şekilde sunacağınız tamamen sizin karar vereceğiniz bir durumdur.

Özellikleri:

Polis Kupa Bardak, bütünüyle beyaz zemin üzerine imal edilmiş bir üründür. Ürünün herhangi bir yüzeyinde farklı renk bulunmaz. Kulplu 250ml hacmindeki bardak, yüksek nitelikli porselenden imal edilmiştir. Polis Kupa Bardak üzerinde, her iki yanda polis arması ve hemen altında hediye edilecek güvenlik görevlisinin ismi yer almaktadır. Hediyenin sahibinin ismini ürün ekranından girebilirsiniz.

Polis Kupa Bardak Yorumları

Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Cok beğendim teşekkürler 😍😍😍
Cinsiyet: Kadın
Yaş: 26-35 arası
Yaşadığı Yer: İstanbul
Bu Ürünü Kullandığı Süre: Kullanmadım
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
1 kişi bu yorumu faydalı buldu.
En faydalı yorum
aldım ve çok beğendim teşekkürler
Cinsiyet: Kadın
Yaş: 26-35 arası
Yaşadığı Yer: Ankara
Bu Ürünü Kullandığı Süre: 1-3 Ay
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Çok güzel olmuş tsk ederim.
Cinsiyet: Erkek
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Ortalama Puan 5 Mükemmel