Psikolog Kalp Kulplu Kupa Bardak - 003
Psikolog Kalp Kulplu Kupa Bardak - 003 Psikolog Kalp Kulplu Kupa Bardak - 003 Psikolog Kalp Kulplu Kupa Bardak - 003

Psikolog Kalp Kulplu Kupa Bardak - 003

Ürün Kodu
117A9351
Yorumlar (1)
% 00 indirim
39,90
34,90
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
Kupa Üzerine Yazılacak İsim Soyisim
  • 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava
    100 TL ve üzeri Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Süblimasyon
Bardak İçi
Kırmızı
Baskı Yönü
Çift Taraflı Baskı
Ürün Açıklaması

Kişiye Özel Ürün alarak hayatınızdaki ayrıcalıklı yerini vurgulamak istediğiniz psikolog sevgilinize Sağlık Görevlilerine Hediye edilebilecek hediye alternatifilerinden kupa bardaklara göz atabilirsiniz. Psikolog Kalp Kulplu Kupa Bardak - 003 bir psikoloğa hediye olarak verilebilecek enfes bir üründür. Renkleriyle, üzerindeki psikologluk mesleğine dair figürleriyle göz kamaştırıcı niteliktedir.

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)

Hayatınızı yoluna koymanızda yardımlarından ötürü minnettar kaldığınız psikoloğunuza teşekkürlerinizi sunmak için Psikolog Kalp Kulplu Kupa Bardak - 003 ürününü sipariş ederek içtenliğinizi gösterebilirsiniz. Aklınızda, psikolog olan eşinize, sevgilinize, en yakın arkadaşınıza veya annenize meslek hediyeleri içinden etkileyici bir ürün almak varsa bu kupa bardak isabetli bir seçim olacaktır.

Hediye Zamanı

Ruh sağlığımızı emanet ettiğimiz psikologları meslek hayatlarının en önemli günü olan 10 Mayıs Dünya Psikologlar Günü vesilesiyle hatırlamak, yüzlerindeki tebessümün sebebi olmak fena mı olurdu? Hiç fena olmayacağı gibi motivasyonu ve mesleğe bağlılığı arttırıcı güzel bir hareket olurdu. Psikolog Kalp Kulplu Kupa Bardak - 003 bu özel günde, psikolog sevdiklerinizin doğum gününde veya ilk iş gününde de armağan edilebilecek orjinal bir üründür.

Ürün Özellikleri

Kalpli sapıyla içleri ısıtan bu kupa bardağın dışı beyaz, içi kırmızıdır. Üzerindeki Psikolog yazısı öyle görsellerle süslenmiştir ki tam mesleğe hitap eden bir görüntü ortaya çıkar. Kupa hediye sahibinin adına özel tasarlanır. Üzerindeki baskı çift yönlüdür ve süblimasyon tekniğiyle yapılır.

Teslimat Süresi ve Açıklamalar

  • Ürün 2 iş günü içerisinde sizin belirlediğiniz niteliklere göre üretilip kargoya verilir.
  • Ürünün isim bilgileri ürün ekranında doğru yazılmış olmalıdır. Baskıdan çıkan ürünün baskısının düzeltilebilmesi mümkün değildir.
  • Kargo teslim almadan önce paketin zarar görmemiş olduğunu kontrol etmeniz ve zarar görmüş ambalajları teslim almamanız gerekmektedir.

Psikolog Kalp Kulplu Kupa Bardak - 003 Yorumları

Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Siparisten 2 gün sonra geldi ürünlerim cok begendim tesekkür ederim :)
Cinsiyet: Kadın
Yaş: 26-35 arası
Yaşadığı Yer: İstanbul
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Ortalama Puan 5 Mükemmel