Psikolojik Danışman Siyah Kupa Bardak
Psikolojik Danışman Siyah Kupa Bardak Psikolojik Danışman Siyah Kupa Bardak Psikolojik Danışman Siyah Kupa Bardak

Psikolojik Danışman Siyah Kupa Bardak

Ürün Kodu
117HHIUH
İlk yorumu siz yazın
49,99
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
İsim Soyisim
  • 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava
    200 TL ve üzeri Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Diğer Ürünler
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Bardak İçi
Siyah
Baskı Yönü
Çift Taraflı Baskı
Ürün Açıklaması

Kupa bardak insanların günlük hayatta sıkça kullandıkları bir araçtır. Bu ürün her türlü iş yerinde, ofiste gün içinde sıcak ya da soğuk içeceklerin içimi sırasında rahatlıkla kullanılabilir. Kullanımının kolay ve sağlıklı olması tercih edilme oranını artırır. İnsanların çalıştığı her türlü iş yerinde, okulda, hastanede vb.yerlerde ihtiyaç duyulan bir üründür. Kırmızı Tasarımlı Psikolojik Danışman Kupa Bardak - Siyah ürünü, psikolojik danışmanlar için özel tasarlanmış kişisel bir üründür. Tamamen kişiye özel hazırlanan ürün, meslek hediyeleri içerisinde karşıdaki insanı en çok etkileyen, memnuniyet derecesi yüksek bir üründür.

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)
Meslek hediyeleri grubunda yer alan kupa bardak, öncelikle bu meslek mensuplarını hedef almaktadır. Bu hediyeyi bu meslek grubundaki arkadaşınız, yakınınız, ya da iş hayatında birlikte çalıştığınız mesai arkadaşınıza  hediye edebilirsiniz. Kırmızı Tasarımlı Psikolojik Danışman Kupa Bardak - Siyah hediyesi kadın-erkek bütün psikolojik danışmanlara yaş farkı gözetilmeksizin hediye edilebilir.

Hediye Zamanı
Hediye zamanı, kişinin hayatındaki önemli günlere, işi ile ilgili özel günlere göre değişiklik gösterir. Kırımız Tasarımlı Psikolojik Danışman Kupa Bardak - Siyah ürününü ilgili meslek grubundan olan arkadaşınıza, yakınınıza onun işi ile ilgili önemli bir günde, ya da doğum gününde, işinde terfi yaptığı günde hediye  edebilirsiniz. 

Ürün Özellikleri
Ürün, içi ve kulpu siyah renkte, standart kupa bardak ölçülerinde imal edilmiştir. Üzerindeki tasarımı kırmızı renkte olduğu için kırmızı tasarımlı olarak isimlendirilmiştir. Ürünümüz süblimasyon baskı tekniği ile çift taraflı baskı yapılarak iki yönden de anlamlı görümün sağlanmıştır. Kupa bardağın üzerinde yukarıda  "psikolojik danışman" yazısı içerisine insan imgeleri yerleştirilerek yazılmış durumdadır. Aşağıda ise danışmanın adı soyadı yazılarak kişiye özel ürün haline getirilmiştir. Kupa bardağınızı daha uzun zaman kullanmak, hatırasını yaşatmak isterseniz direk güneş ışığından muhafaza etmeniz faydalı olacaktır.

Teslimat Süresi ve Açıklamalar
Kupa bardak sizin vereceğiniz kişisel bigilere göre üretilip, özel hediye paketi yapılarak iki iş günü içinde kargoya verilir. Ürünün isim bilgileri doğru yazılmış olmalıdır. Kargo paketinizi teslim almadan önce kontrol etmeniz ve zarar görmüş paketleri almamanız faydanıza olacaktır.
 Psikolojik Danışman Siyah Kupa Bardak Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Kupa bardak porselen malzemeden üretilmiştir.
  • Sublimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
  • Bardak üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
  • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
  • Bardağın her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.

 

Ürün Ölçüleri

  • Yüksekliği: 9,5cm.
  • Çapı: 8cm.

Psikolojik Danışman Siyah Kupa Bardak Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış