Radyoloji Kupa Bardak
Radyoloji Kupa Bardak Radyoloji Kupa Bardak Radyoloji Kupa Bardak

Radyoloji Kupa Bardak

Ürün Kodu
11576L2M
İlk yorumu siz yazın
% 00 indirim
38,89
31,00
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
Kupa Üzerine Yazılacak İsim Soyisim
  • Tüm alışverişlerinizde kargo bedava
    Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Ürün Açıklaması

Hediye seçmek neredeyse her zaman ciddi bir sorun olagelmiştir. Seçeceğiniz ürünün nitelikleri, hediye alacağınız kişinin hoşuna gidip gitmeyeceği, basit olup olmadığı gibi soruları sorarken, hediyenin elbette kabul görmesini bekleriz. Bu durumda elimizde çok fazla seçenek olsa da, bu seçenekleri ayrıştırmakta zorlanırız. Bu noktada risk faktörünü en aza indirecek seçimler yapmak aslında mümkündür. Örneğin, neden hoşlanacağını tam olarak kestiremediğiniz bir radyolog için hediye alacağınızda ona Radyoloji Kupa Bardak alabilirsiniz. Üzeride radyasyon simgesi ve bu simgenin üzerinde bir kalp bulunan ürünün görsellerinin altında “I Am A Radiologist” yazısı bulunur. Bu yazının “O” harfi, radyasyon simgesinin tam ortasına isabet eder ki, bu sayede ürünün son derece şık bir tasarımı olduğu söylenebilir.

Radyoloji Kupa Bardak; remi bir hediye olarak tüm iş arkadaşlarınıza ve hastanenizdeki çalışanlara hediye edilebilecek bir üründür. Yaş ve cinsiyet ayrımı olmayan ürün, kişiye özel bir üründür bu sayede kullanıcısını memnun etmeme gibi bir ihtimal söz konusu değildir. Sağlık görevlilerine hediye alırken yıllardır klişe ürünleri tercih etmekten biz de onlar da çok sıkıldı. O halde şimdi Radyoloji Kupa Bardak alıp, sınırları aşabiliriz.

Özellikleri

Radyoloji Kupa Bardak; beyaz yüzeye sahip tek renkli porselen kupadır. Kupanın her iki yüzünde baskı bulunur ve yapılan baskı yüksek teknolojili süblimasyon baskıdır. Baskı nitelikleri uzun süre ilk günkü özelliğini korur, solmaz ve soyulmaz. Ürün sipariş edilirken hediye sahibi ile ilgili isim bilgisi ürün ekranındaki alana girilmelidir.Radyoloji Kupa Bardak Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Kupa bardak porselen malzemeden üretilmiştir.
  • Süblimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
  • Bardak üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
  • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
  • Bardağın her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.

 

Ürün Ölçüleri

  • Yüksekliği: 9,5cm.
  • Çapı: 8cm.

Radyoloji Kupa Bardak Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış