Radyoloji Teknikeri Kalpli Kupa Bardak
Radyoloji Teknikeri Kalpli Kupa Bardak Radyoloji Teknikeri Kalpli Kupa Bardak Radyoloji Teknikeri Kalpli Kupa Bardak

Radyoloji Teknikeri Kalpli Kupa Bardak

Ürün Kodu
116PSKR0
Yorumlar (1)
49,99
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
İsim Soyisim
  • 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava
    200 TL ve üzeri Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Diğer Ürünler
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Bardak İçi
Kırmızı
Baskı Yönü
Çift Taraflı Baskı
Ürün Açıklaması

Meslek hediyeleri oldukça zor bulunan hediyelerdir. Kişiye özel hediyeler ise hediyanem.com söz konusu değilse neredeyse imkansızdır. Biz sizin için özel üretim meslek hediyelerini sunuyoruz. Hemen her meslek için olduğu gibi; Radyoloji Teknikeri olanlar için de son derece şık tasarıma sahip bir hediyelik olan Radyoloji Teknikeri Kalpli Kupa Bardak – Kırmızı ürününü sunuyoruz. Tamamen sizin istediğiniz biçimde tasarlanan ürünün farklı varyasyonları için ürün gruplarımız içerisinde yer alan diğer ürünleri incelemenizde fayda vardır. Size yakınlığı ne olursa olsun, Radyoloji Teknikeri Kalpli Kupa Bardak – Kırmızı ürünü mesleki ve kişisel anlam ifade eden güzel bir ürün olarak herkese verilebilir.

Kime Hediye Edilir?

Radyoloji Teknikeri Kalpli Kupa Bardak – Kırmızı ürünü, bir meslek hediyesidir. Dolayısıyla bu mesleğin mensuplarına verilir. Hediye sahibi kadın veya erkek olabilir. Bir mezuniyet hediyesi veya size verilen kaliteli hizmetin karşılığında duyulan minnetin ifadesi olabileceği gibi, sevgilinize bir hediye olarak da verilebilir. Ancak ürünün kulpunda ve tasarımında yer alan kalp ifadesi resmiyetini biraz azaltacaktır.

Ne Zaman Hediye Edilir?

Ürün, kişiye özel bir meslek hediyesidir. Bu nedenle ürünün hediye edileceği tarih belirsizdir.  Ürünü alacak kişinin size olan yakınlığına göre vereceğiniz tarih değişebilir. Örneğin ürünü bir sevgililer günü veya doğrum günü hediyesi olarak verebileceğiniz gibi, Radyoloji Teknikeri olan bir akrabanıza doğrum günü hediyesi de yapabilirsiniz.

Özellikleri

Radyoloji Teknikeri Kalpli Kupa Bardak – Kırmızı ürünü, kalp biçimindeki kulpu ile oldukça şık bir tasarıma sahiptir. Ürünün Dış yüzeyi ve kulpu kırmızı renklidir. Üzerindeki, baskı içerisinde kırmızı radyasyon ibaresini barındıran üründeki bu ibarenin altında Radyoloji teknikeri yazısı ve bunun altında ise hediye sahibinin ismi yer alır.

Teslim Süresi ve Detaylar

Radyoloji Teknikeri Kalpli Kupa Bardak – Kırmızı ürünü, kişiye özel bir üründür. Siparişin verilmesinin ardından en çok 3 gün içerisinde hazırlanarak adresinize gönderilir.Radyoloji Teknikeri Kalpli Kupa Bardak Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Kupa bardak porselen malzemeden üretilmiştir.
  • Sublimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
  • Bardak üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
  • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
  • Bardağın her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.

 

Ürün Ölçüleri

  • Yüksekliği: 9,5cm.
  • Çapı: 8cm.

Radyoloji Teknikeri Kalpli Kupa Bardak Yorumları

Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Tsekkürler çok beğendim
Cansu Bal
Cinsiyet: Kadın
Yaş: 26-35 arası
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Ortalama Puan 5 Mükemmel