Seni Seviyorum İsimli Kupa Bardak
Seni Seviyorum İsimli Kupa Bardak Seni Seviyorum İsimli Kupa Bardak Seni Seviyorum İsimli Kupa Bardak

Seni Seviyorum İsimli Kupa Bardak

Ürün Kodu
115UTYM9
İlk yorumu siz yazın
% 00 indirim
36,67
29,89
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
Bardak Üzerine Yazılacak İsim
 • Tüm alışverişlerinizde kargo bedava
  Kargo Bedava
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Baskı Yönü
Çift Taraflı Baskı
Ürün Açıklaması

Kalbinizde en özel yeri verdiğiniz, mutluluklarınıza, üzüntülerinize ortak olan, varlığıyla yaşamınıza huzur katan bir ya da birden çok kişi vardır hayatınızda. Bu kişi kimisi için sevgilisi, eşi kimisi için annesi, arkadaşı veya kardeşidir. Seni Seviyorum İsimli Kupa Bardak en sevdiğiniz kişilere verebileceğiniz anlamlı Doğum Günü Hediyelerindendir. Kişiye Özel Ürün olması sebebiyle Sevgililer Günü Hediyeleri kategorisinde en dikkat çeken alternatiflerdendir. 

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)

Seni Seviyorum İsimli Kupa Bardak​​​​​​​ arkadaşa hediye edilmesi durumunda dostluk pekiştirici bir misyon üstlenir. Sevgiliye hediye edilmesi aşkın alevinin güçlenmesini sağlarken, anneye hediye edilmesi göz yaşlarının sel olmasına sebep olur. Tabii ki hediyenin sevgi yüklü olması sonucu taşan mutluluk göz yaşlarıdır bunlar. Kardeşinize ya da çocuklarınıza armağan etmeniz hep yanlarında olduğunuzu hissettirir ve güven duygusunun iç ferahlığını yaşatır.

Hediye Zamanı

Doğum günleri, yıldönümleri, Sevgililer Günü için harika bir hediye olma özelliği taşıyan Seni Seviyorum İsimli Kupa Bardak, en unutulmaz Anneler Günü Hediyesi olma sıfatını da sonuna kadar hak eder. Sevginin ne zaman gösterileceği tamamen içten gelen duygularla ilgili olduğundan kişinin iradesine kalmıştır. Sürprizlerin büyüleyici bir gücü olduğu unutulmamalıdır. 

Ürün Özellikleri

Süblimasyon yöntemiyle çift taraflı baskı yapılır. Beyaz renkte olan kupa bardağın üzerinde İngilizce "ben" anlamına gelen "I" sözcüğü, LOVE kelimesini temsil eden kocaman kırmızı bir kalp ve hediye sahibinin ismi vardır. 

Teslimat Süresi ve Açıklamalar

 • Ürün 2 iş günü içerisinde sizin belirlediğiniz niteliklere göre üretilip kargoya verilir.
 • Ürünün isim bilgileri ürün ekranında doğru yazılmış olmalıdır. Baskıdan çıkan ürünün baskısının düzeltilebilmesi mümkün değildir.
 • Kargo teslim almadan önce paketin zarar görmemiş olduğunu kontrol etmeniz ve zarar görmüş ambalajları teslim almamanız gerekmektedir.Seni Seviyorum İsimli Kupa Bardak Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 • Kupa bardak porselen malzemeden üretilmiştir.
 • Süblimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
 • Bardak üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
 • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
 • Bardağın her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.

 

Ürün Ölçüleri

 • Yüksekliği: 9,5cm.
 • Çapı: 8cm.

Seni Seviyorum İsimli Kupa Bardak Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış