Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Cam Masa Saati
Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Cam Masa Saati Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Cam Masa Saati Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Cam Masa Saati

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Cam Masa Saati

Ürün Kodu
116UWA6A
Yorumlar (1)
% 00 indirim
84,90
64,90
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
Saat Üzerine Yazılacak İsim Soyisim
  • 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava
    100 TL ve üzeri Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Süblimasyon
Baskı Yönü
Çift Taraflı Baskı
Ürün Açıklaması

Hediye almak bazen zordur. Hem işlevsel hem de farklı bir hediye ile serbest muhasebeci mali müşavir tanıdığınıza sürpriz yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Hediyehanem.com sizin için çok farklı hediye seçenekleri sunuyor. Cam masa saati ise seçeneklerinizden sadece biri. Serbest muhasebeci mali müşavir bir tanıdığınız varsa, ona masasını süsleyecek, üzerinde adı ve mesleği yazılı olan bu cam masa saatini hediye edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken, isim ve soy isimini saat görselinin sağındaki kutucuklara sipariş vermeden önce yazmak, En kısa sürede, cam  masa saatiniz hediye paketine konularak  kargoya verilecektir. mm

Kime Hediye Etmeli?

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Cam Masa Saati isimli ürün, bu mesleği icra eden hem erkeklere hem de kadınlara hediye edilebilecek kişiye özel bir üründür. Meslek hediyeleri kategorisinde yer almaktadır. Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olan dostunuza, eşinize, kardeşinize, mesai arkadaşınıza, herhangi bir tanıdığınıza ya da sevdiğiniz kişiye armağan edebilirsiniz.

Hediye Zamanı

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Cam Masa Saatini, bir doğum gününde, bir yıl dönümünde, teşekkür yemeğinde, veda yemeğinde, Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlere özel bir günde, bayramlarda hediye edebilirsiniz.

 Ürün Özellikleri

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir cam masa saati üzerinde, meslek isimini yansıtan bir grafik tasarım, hediye edilecek kişinin adı ve analog bir saat bulunmaktadır. Cam rengi beyazdır. Çubuk şeklinde iki ayak ile dik durmaktadır. Yazı ve diğer grafiklerin basılmasında sublimasyon baskı kullanılmaktadır. Bu baskının avantaıjı direkt güneş ışığında korunması halinde, renklerin uzun süre canlılığını koruyabilmesidir.

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Cam Masa Saati Yorumları

Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Saatinizo ilginizi ve ürününüze sahip çıkmanızı çok beğendik teşekkür ediyoruz. 😊😊
Cinsiyet: Kadın
Yaşadığı Yer: İstanbul
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Ortalama Puan 5 Mükemmel