Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Kalemlik
Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Kalemlik Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Kalemlik Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Kalemlik Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Kalemlik

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Kalemlik

Ürün Kodu
116TSPEQ
İlk yorumu siz yazın
% 00 indirim
59,90
49,90
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
Kalemlik Üzerine Yazılacak İsim Soyisim
  • Tüm alışverişlerinizde kargo bedava
    Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Ürün Özellikleri
Boyutlar
10 cm
Ürün Açıklaması

Mali Müşavir tanıdığınıza hem hoşuna gidecek hem de işine yarayacak bir hediye seçmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. hediyehanem.com tarafndan hazırlanan kalemlik bu işe uygun bir seçim olabilir. “Serbest Muhasebeci Mali Müşavir” ifadesinin, bu mesleği sembolize eden bir grafik tasarımla beraber basıldığı kalemlik, kişisel bir üründür. Sipariş esnasında belirleyeceğiniz isim ve soy isim kalemlik üzerine yazılarak ürün teslimata hazır hale gelecek ve hediye paketine konularak kargolanacaktır.

Kime Hediye Etmeli?
Serbest muhasebeci mali müşavir olarak çalışan bir tanıdığınıza, bu mesleği icra eden eşinize, kardeşinize, mesai arkadaşınıza, babanıza, annenize işlevsel bir hediye vermek istiyorsanız, bu kalemlik size tavsiye edebileceğimiz kişiye özel bir üründür. Hem erkek hem kadınlara hediye edilebilir. Meslek hediyeleri, serbest mali müşavire hediye kategorilerinde yer almaktadır.

Hediye Zamanı
Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Kalemlik isimli bu ürünü 1 Mart Muhasebeciler Gününde, bir doğum gününde, bir yıl dönümünde veya bir teşekkür yemeğinde hediye olarak verebilirsiniz. İsme göre özelleştirilebilir bu ürün, serbest muhasebeci mali müşavir tanıdığınızın masasını süsleyen hoş bir dekor olacaktır.  

Ürün Özellikleri
Kalemlik üzerindeki yazılar iki yüze basılmaktadır. Yazı yazılan zemin beyazdır. Kalemliğin içi ahşap rengindedir. Kalemlik üzerinde *Serbest Muhasebeci Mali Müşavir* sözcükleri ve kalemliğin ait olduğu kişinin ismi yer almaktadır.  Kalemlik 10*10 cm boyutlarındadır. Ürün üzerindeki renklerin uzun süre canlı kalabilmesi için direkt güneş ışığından korumak gerekmektedir.

 

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Kalemlik Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış