Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Kupa Bardak
Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Kupa Bardak Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Kupa Bardak Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Kupa Bardak

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Kupa Bardak

Ürün Kodu
116Z915X
Yorumlar (2)
% 00 indirim
39,90
24,90
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
Bardak Üzerine Yazılacak İsim Soyisim
  • 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava
    100 TL ve üzeri Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Süblimasyon
Bardak İçi
Beyaz
Baskı Yönü
Çift Taraflı Baskı
Ürün Açıklaması

Serbest muhasebeci mali müşavir olarak çalışan bir dostunuza, bu mesleği icra eden eşinize, kardeşinize, mesai arkadaşınıza, elinden bırakmayacağı bir hediye vermek istiyorsanız, size tavsiye edebileceğimiz kişiye özel bir üründür. Beyaz olması sebebiyle hem erkek hem kadınlara hediye edilebilir.  Bardağın üzerine “Serbest Muhasebeci Mali Müşavir” ifadesi, bu mesleği sembolize eden bir grafik tasarımla beraber basılacaktır. Sipariş esnasında sizin belirleyeceğiniz isim ve soyismin bardağın üzerine eklenmesinden sonra, ürün teslimata hazır hale gelecek ve hediye paketiyle tarafınıza kargolanacaktır.

Kupa Bardak üzerindeki yazılar, bardağa çift yönlü olarak basılmaktadır. Dolayısayla yazılar iki yönden de okunabilmektedir. Bardak üzerindeki yazıda siyah ve yeşil tenkler kullanılmıştır. Yazı ve grafiklerin bardak üzerine basılmasında süblimasyon baskı kullanılmaktadır. Bu teknik ile yapılan baskıların özelliği çok canlı renklerin elde edilebilmesidir. Güneş ışığının altında kalmadığı sürece, sublimasyon ile basılmış  yazı ve resimler hiç bir solma ile karşılaşılmadan yıllarca canlılığını korumaktadır. Ürünü 30 derecenin altındaki sıcaklıkta ve mümkünse elde yıkamanız tavsiye edilmektedir.  

Siyah Renkli Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Kupa Bardak isimli bu ürünü 1 Mart Muhasebeciler Gününde, bir doğum gününde, bir yıl dönümünde, bir teşekkür yemeğinde veya sizin için önemli olan bir günde, hediye olarak verebilirsiniz.İsme göre özelleştirilebilir bu ürün, muhasebeci mali müşavirimizin masasını süsleyen bir dekor olmanın yanında, günlük olarak da kullanabileceği özellikte kaliteli bir bardaktır. 

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Kupa Bardak Yorumları

Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
1 kişi bu yorumu faydalı buldu.
En faydalı yorum
Mükemmel olmuştu tek kelimeyle ve hızlı teslimatta harika bir durum çok teşekkür ederim :)
Cinsiyet: Kadın
Yaş: 18-25 arası
Yaşadığı Yer: İstanbul
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
1 kişi bu yorumu faydalı buldu.
Çok memnun kaldım Teşekkürler
Cinsiyet: Kadın
Yaş: 26-35 arası
Yaşadığı Yer: İstanbul
Bu Ürünü Kullandığı Süre: Kullanmadım
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Ortalama Puan 5 Mükemmel