Sevgililer Günü Hediyeleri

kategorisinde 4054 adet ürün bulundu.

Sevgililer Gününün Kutlanma Nedeni

Tüm dünyada her yıl şubat ayının 14'ünde Sevgililer günü kutlanır.  Belirlenen özel günler içerisinde en anlamlı kabul edilen günlerden biridir. Esasında Hristiyan aleminde aziz valantine adı ile kutlanan ve aşka özel tayin edilen bir bayram günü olarak bilinmektedir. Çoğu yabancı ülkede valentine's day ismi ile anılan 14 Şubat, ülkemizde ise sevgililer günü olarak kutlanmaktadır. Valentine’nin Türkçe anlamı ise, sevilen kişi ya da sevgili anlamına gelmektedir. Sevgililer günü tüm çiftler arasında kutlanabilmektedir. Birlikte olan evli, nişanlı ve sevgili çoğu çift bugüne özel sevgililer günü hediyeleri ve kutlama ritüelleri ile bu günü keyifli hale getiriyor.  14 Şubat sevgililer günü hediyeleri almak hem kadına hem de erkeğe mahsustur. Karşılıklı hediyeleşen çiftler bugünün anlamına dair sevgi sözlerinin yer aldığı hediye kartları ve şirin sevgililer günü hediyeleri ile aşklarını pekiştirirler.  En müthiş sevgililer günü hediyeleri çoğunluktu kırmızı renklerde tercih edilmektedir.  Sevgililer gününe özel hediye tasarımlarında kırmızı tonlar o kadar isabetli kullanılıyor ki, kırmızı rengi adeta sevgililer günü sembolü olarak ön plana çıkıyor.  Çikolata da bu seçkin günde sevgililerin birbirine vermeyi en çok tercih ettiği hediyelerden biri olarak dikkat çekmektedir. Hatta özel tasarlanan çikolata paketleri içerisinde satışa sunulan belli sayıda bulunan çikolatalar tam da bugünün anlamına uygun bir hediye olarak göz dolduruyor. Her yıl çiftlerin çoğu 14 Şubat hediyesi ne almalıyım diye düşünüyor ve duygularını en derin aktaran sevgililer günü hediyeleri seçebilmek için adeta birbirleriyle yarışıyorlar.

En Müthiş Sevgililer Günü Hediyeleri

Sevgililer gününde sevgilinizin en çok ilgisini çekecek hediyeyi seçmek sanıldığı kadar zor değildir. En romantik sevgililer günü hediyeleri için dikkat etmeniz gereken püf noktalardan biri alacağınız hediyeye biraz kişisellik katmaktır.  Yani kısaca yapmanız gereken sevgilinize romantik hisler sunmak, ona sevginizi hissettirecek, onun ne denli özel ve farklı olduğunu hatırlatacak hediyeler hazırlamak. Tercih edilen sevgililer günü hediyeleri bu nedenle eşsiz olmalıdır. Örneğin, tercih ettiğiniz sürpriz bir yastık bile olsa, üzerinde aşkınızı anlatan, sevginizi hissettiren bir tasarım olması, isimlerinizin baş harflerinin yer alıyor olması bu hediyeyi çok daha manidar kılacaktır. Sevgililer gününde uygun fiyatlı hediye almak isteyenler, kişiye özel tasarım alternatifleri için sevgiliye hediye  kategorisinde yer alan  çeşitli ürünleri inceleyebilirler.  Farklı olmayı yaşam tarzı edinenler için sevgililer günü hediyeleri seçerken kişiye özel tasarlanan ürünler her zaman mükemmel bir tercih olmaktadır. Sevgiliniz ile beraber çektirdiğiniz ve mutluluğunuzu temsil eden bir fotoğrafın basıldığı yastık modeli ile evinize süs katabilirsiniz. Aynı şekilde bu tarz bir hediye ile mutlu ettiğiniz sevgiliniz de aşkınızı ifade eden bu özel tasarım yastıklar ile odasını renklendirebilir. Sadece fotoğraf baskısı ile kısıtlı kalmayan kişiye özel tasarımlar aynı zamanda isim ve meslek bilgileri ile de bütünlük kazanabilmektedir.  İki sevgilinin yan yana yazılmış isimleri ile görsellik kazanan kupa bardak, yastık, masa saati, duvar saati gibi günlük yaşamın parçası olan eşyalar “sevgililer günü ne alabilirim?” sorusu ile aklı karışanlara çözüm oluyor.

Sevgililer Günü Hediyeleri Ve Fiyatları

14 Şubat’ta onu özel hissettirecek sevgililer günü hediyeleri seçmek için nelere dikkat etmek gerekir.  İlk olarak bu özel günde sevdiğinize alacağınız hediye günlük kullanılabilir olmalıdır. Kaliteli ve uygun fiyatlı sevgililer günü hediyeleri almak hem karşınızdakini mutlu eder ve hem de bütçenize hitap eder. İnternet üzerinden Almak istediğiniz hediyeye karar verip, bir tık ile satın alabilirsiniz. Aşkınızın sürekliliğini hatırlatacak ve hissettirecek nitelikte sevgililer günü hediyeleri seçmeniz ilişkinizin gelişimi bakımından da oldukça önemlidir.   Türkiye’nin kişiye özel hediyelik ürün sitesi olan Hediyehanem, aradığınız ayrıcalıklı ürünü sizler için tasarlıyor. Site içerisinde yer alan özel günler kategorisi içerisinde bulunan birbirinden şık modelleri inceleyerek sipariş oluşturabilirsiniz. Sevgiliye uygun fiyatlı hediyeler almak istiyorsanız avantajlı alternatifler sizi bekliyor. az sürede ve hiç zahmetsiz üstelik her bütçeye hitap eden 2018 yılına özel sevgililer günü hediyeleri ilginize sunuluyor. Yoğun ve kalabalık alışveriş merkezlerinde hediye arama zahmeti ile uğraşmak yerine oturduğunuz yerden fiyatı uygun sevgililer günü hediyeleri seçebilirsiniz. Bu sayede günün büyük kısmını sevgilinize ayırarak onunla geçireceğiniz zamanı da arttırabileceksiniz. Çiftler için büyük anlam taşıyan ve tüm dünyada kutlanan en özel günlerden biri olarak ön plana çıkan 14 Şubatı sevgililer günü hediyeleri ile taçlandırmak ilişki bağınızı güçlendirecektir. .

Sergililer Gününde Sevgilisi Olmayanlar

Her yeni yılın şubat ayında kutlanan sevgililer günü, aşk ve tutkuyu hayatının parçası olarak görenlerin özellikle çok fazla anlam yüklediği bir gündür. Bugün sevgililer birbirlerine duydukları sevgiyi en iddialı ve gözle görülür şekilde ifade etmek ister. O nedenle de sevgiliye alınacak hediye fikri ve bütçeye hitap ediyor olması çok önemlidir. Çoğu sevgili 14 Şubatı kutlamak için sevgilisine birden fazla hediye almayı tercih eder. Sevgililer günü hediyeleri ve çeşitleri ne kadar fazla ise karşınızdaki insanın mutluluk oranı da o kadar yüksek olacaktır. Sevgililer günü yalnızlar için kabus olarak nitelendirilir fakat bugün sadece âşıklara has değildir. Sevgisini dışa vurmak isteyen ve benim sevgilim annem, babam, kardeşim ya da en yakın dostum diyenler için de özel bir hediyeleşme günü olmaktadır.  14 Şubatta sevgilisi olmayan fakat hediyeleşmekten çok hoşlanan herkes sevdiği her hangi birine hediye alabilir. Bugünün anlamı değer verdiğiniz birinin olması ve verdiğiniz değeri hediye aracılığı ile göstermek istiyor olmanızdır. Sevgililer gününde sevgilisi olmayanlar ilginç hediyeler kategorisinde yer alan birbirinden farklı hediyeler ile hayatlarında değer sahibi kişilere hoş jestler yapabilirler. 

Bayan Sevgiliye Hediye

Sevgililer gününde hediyeleşmek çiftler için oldukça önemlidir. Özellikle de bayanlar 14 Şubat sevgililer gününde kendilerini güzel, ince düşünülmüş sürprizler yapılmasından çok hoşlanırlar. Bayanlara hitap eden hediye çeşidinin çok olması erkekler açısından oldukça avantajlı bir durumdur. Bu avantaj bazen dezavantaj halini de alabiliyor. Çünkü ne kadar çok olasılık var ise karar vermek de o denli zorlaşır. Bu noktada sevgilinizi tanımanız ve onu tanıyıp, anladığınıza dair işaretler taşıyan bir hediye almanız anlamlı olacaktır. Sevgililer günü hediyeleri denilince akla gelen hediyeler çiçek, özellikle kırmızı gül, pelüş oyuncaklar, kırmızı tonların hakim olduğu kutu çeşitleri ve sevgiliye özel yazılan notlar olmaktadır. Erkekler için bu parçaların her biri ayrı özel bir hediye olarak görülse de bayanlar için sadece esas hediyenin yanında yer alması gereken özel parçalardır. Bu nedenle beyler sakın sevgilinize bu hediye örneklerinden sadece birini almak gibi bir hata yapmayın.  Sevgililer günü hediyesi ne alabilirim, en özel sevgililer günü hediyeleri ne olabilir ya da bayanlara sevgililer gününde ne alınmalı gibi sorular içinde boğuşuyorsanız bayan sevgiliye hediye kategorisi yardımınıza yetişecektir. Üzerinde isim, resim ve illustration tasarımların yer aldığı şık ve kullanışlı Kahve fincanı bayanlar için oldukça cazip bir hediye olacaktır. İki sevgilinin ölümsüzleştirdiği bir anı temsil eden fotoğraf ile anlam kazanan kupa bardak modelleri de oldukça çok ilgi görüyor. Kişiye özel tasarlanan kupa bardak modellerinin bazıları üzerinde çiftlerin isimleri, isimlerinin baş harfi ya da hediye sahibinin isimi, isminin baş harfi gibi alternatif tasarım seçenekleri ile alıcının tercihine sunuluyor. Yine anlamlı mesajlar ile kişiye özel hale getirilen masa saatleri, bayanlar için ideal sevgililer günü hediyeleri arasında yer alıyor. Şirin biblo tasarımlar ile de sevgilinize kişisel yaşamında kullanabileceği bir hediye sunabilirsiniz. Biblo detaya sahip kalemlikler ya sevgiliye hitap eden biblo modeller ile sevgilinizin 14 Şubat’ını kutlayabilirsiniz.

Erkek Sevgiliye Hediye

 Erkekler için sevgililer günü hediyeleri seçerken bayanların aksine hediye sektörü pek erkeklere hitap etmiyor gibi görünse de aslında erkeklere doğru hediyeyi bulmak ve temin etmek çok daha kolay olmaktadır. Bayanlara alınacak sevgililer günü hediyeleri çok fazla alternatif taşırken erkeklere alınabilecek hediyeler sınırlı görülüyor. Bu durum çoğu kadın için dezavantaj kabul ediliyor fakat doğru hediyeyi seçmek bu durumu büyük ölçüde avantaja çevirmektedir. Sevgililer gününde erkek arkadaşınıza hediye tercihi yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğini iyi bilirseniz o ölçüde de doğru hediyeyi alma şansınız artar. Erkek sevgiliye alınabilecek hediyeler için mutlaka erkek sevgiliye hediye kategorisini incelemelisiniz.  Bu kategoride erkeklere hitap eden oldukça şık hediye seçenekleri yer almaktadır. Sevgililer günü hediyeleri konusunda kararsızsanız bileklik, isimlik, masa saati, anahtarlık, kanvas tablo, mause ped, kişiye özel kahve fincanı ve daha fazla ürüne bu kategori üzerinden ulaşabilirsiniz. 2018 sevgililer günü hediyeleri için online alışveriş fırsatlarından faydalanarak kolay ve pratik şekilde sevgilinize özel hediyeler temin edebilirsiniz.

Devamını Göster