Sevgiliye En Güzel Hediye Fiyatları


Sevgiliye En Güzel Hediyeler
Sevgililer gününde ya da doğum gününde sevgiliye hediye almanın en zor yanı hediye seçimidir. İyi bir hediye kişiye değerli ve önemli olduğunu hissettirebilecek şekilde ince düşünülmüş olmalıdır. Üzerinizde sevgilinizin ismini ya da fotoğrafını taşıyan kupa, kalemlik, masa saati gibi hediyeler, günlük hayatında kullanacağı ve ona sizi hatırlatacak anlamlı hediye seçenekleri olacaktır. Sevgiliye en güzel hediye üzerinde sevgilinizin fotoğrafını ya da adını taşıyan kişiselleştirilmiş eşyalardır.

Sevgiliye En Güzel Hediye Fikirleri


İsim Baskılı Kupalar
Üzerinde sevgilinizin isminin ve en güzel sevgi sözcüklerinin yazılı olduğu isim baskılı kupalar sevgiliye en güzel hediye seçenekleri arasındadır. İster ev ister iş ortamında üzerinde isminin yazılı olduğu kupa ile çayını ya da kahvesini yudumlarken sevgiliniz sizi hatırlayacak ve özel hissedecektir. Günlük hayatında sık sık kullanacağı bir hediye olduğundan hoş bir hediye alternatifidir. Kupa üzerinde sevgilinizin isminin yanı sıra ikinizin birlikte yer aldığı bir fotoğraf da olabilmektedir.

Erkek Sevgiliye En Güzel Hediye Modelleri


Fotoğraf Baskılı Yastıklar
Koltuklarda kırlent olarak kullanabilecek ya da yatak başına konulabilir saten kumaştan fotoğraf baskılı yastıklar sevgiliye en güzel hediye alternatifleri arasında yer almaktadır. Yastık üzerine sevgilinizin fotoğrafının basılmasını isteyebileceğiniz gibi ikinizin bir arada olduğu bir fotoğrafı da bastırabilirsiniz. Ayrıca isim ve iletmek istediğiniz mesajı da yastık üzerine yazdırarak hoş ve eşsiz bir hediye verebilirsiniz. Yastık üzerine takvim baskısı ile tanışma ya da evlilik yıldönümünüzü işaretleyebilir ve ona unutamayacağı eşsiz bir sürpriz yapmış olursunuz. Özel tasarım çizimleri taşıyan yastıklar üzerine adınızı ve sevgilinizin adını yazdırabilirsiniz.
Kalemlik Ve Masa Saati
Sevdiğinizin ofisindeki ya da evindeki çalışma masasının üzerinde çok şık duracak masa saatleri etkileyici bir hediye olacaktır. Masa saatleri üzerine isim yazdırabilir, resim ya da mesajınızı sevgilinize iletebilirsiniz. Böylece her saate baktığında sizi hatırlatacak hoş ve işe yarar bir hediye vermiş olursunuz. Sevgilinize hediye olarak çalışma masasının olmazsa olmazı kalemliklerden alabilirsiniz. Kalemlik üzerine sevgilinizin adını kaligrafi ile yazdırarak onu mutlu edebilirsiniz. Futbol ile ilgilenen sevgilinize desteklediği takımın sloganını ya da logosunu taşıyan özel kalemliklerden hediye edebilirsiniz.
Devamını Göster