Sınıf Öğretmeni Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa
Sınıf Öğretmeni Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa Sınıf Öğretmeni Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa Sınıf Öğretmeni Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa

Sınıf Öğretmeni Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa

Ürün Kodu
117HM4I4
İlk yorumu siz yazın
% 00 indirim
112,71
78,90
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
İsim Soyisim
 • 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava
  200 TL ve üzeri Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Bardak İçi
Beyaz
Baskı Yönü
Çift Taraflı Baskı
Ürün Açıklaması

İlkokul' daki sınıf öğretmenlerimiz okul hayatımızı başlatan, biz olmamızın temellerini atan, en fazla iz bırakan öğretmenlerimizdir. Sınıf öğretmenleri hayatının başlangıcında yer alan küçücük bireylerin gerek kişiliğinin gelişiminde gerek kültürel ve sosyal gelişiminde önemli rol oynarlar. Bu mukaddes görevi icra eden sevdiklerinize veya öğretmeninize hediye edeceğiniz Sınıf Öğretmeni Kupa Bardak - Beyaz - 006 onlara ne kadar değerli olduklarını hissettirecektir.

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)

Sınıf öğretmenliği bölümünden mezun olan bir tanıdığınıza göreve başlama hediyesi olarak Sınıf Öğretmeni Kupa Bardak - Beyaz - 006 hediye etmeniz onun mesleğine olan hevesini arttıracaktır. Sınıf öğretmeninize hediye edeceğiniz Sınıf Öğretmeni Kupa Bardak - Beyaz - 006 ise öğretmeninize olan sevgi ve saygınızın simgesi olacaktır. Sınıf öğretmeni olan anne babanız da bu kupa bardağı ders aralarında severek kullanacaktır.

Hediye Zamanı

Öğretmenler Günü' nde öğretmeninize Sınıf Öğretmeni Kupa Bardak - Beyaz - 006 hediye etmeniz onu duygulandıracaktır. Sınıf öğretmeni olan ebeveynleriniz veya arkadaşlarınız için de kullanışlı bir doğum günü hediyesi olacaktır.

Ürün Özellikleri

Sınıf Öğretmeni Kupa Bardak - Beyaz - 006 beyaz porselen üzerine süblimasyon baskı tekniği kullanılarak çift taraflı baskıyla oluşturulur. Kupa; estetik bir "Sınıf Öğretmeni" yazısı ve hediyeyi aldığınız kişinin ismiyle tasarlanır. Ürün üzerindeki şirin kız-erkek öğrenci ve kalem, kitap görseli okul temasını oluşturur.

Teslimat Süresi ve Açıklamalar

 • Ürün 2 iş günü içerisinde sizin belirlediğiniz niteliklere göre üretilip kargoya verilir.
 • Ürünün isim bilgileri ürün ekranında doğru yazılmış olmalıdır. Baskıdan çıkan ürünün baskısının düzeltilebilmesi mümkün değildir.
 • Kargo teslim almadan önce paketin zarar görmemiş olduğunu kontrol etmeniz ve zarar görmüş ambalajları teslim almamanız gerekmektedir.Sınıf Öğretmeni Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 • Kupa bardak porselen malzemeden üretilmiştir.
 • Sublimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
 • Bardak üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
 • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
 • Bardağın her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.
 • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir

 

Ürün Ölçüleri

 • Yüksekliği: 9,5cm.
 • Çapı: 8cm.

Sınıf Öğretmeni Baskılı Kupa, Porselen ve Kulplu Bardak, Hediyelik Kupa Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış