Siyah Beyaz Aşk Yastık - 002
Siyah Beyaz Aşk Yastık - 002

Siyah Beyaz Aşk Yastık - 002

Ürün Kodu
117WAFZC
İlk yorumu siz yazın
% 00 indirim
44,90
34,90
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
Yastık Üzerine Yazılacak İsim Soyisim
  • 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava
    100 TL ve üzeri Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Ürün Özellikleri
Kumaş Türü
Saten
Baskı Türü
Süblimasyon
En
40 cm
Boy
40 cm
Ürün Açıklaması

Bugüne kadar gördüğünüz en sıkı taraftar en yakın arkadaşınızsa, ona hediye alacağınızda Siyah Beyaz Hediyelik Ürünlerden seçim yapmanız memnuniyet sağlama konusunda çok etkili olacaktır. Tuttuğu takımın renklerini herhangi bir yerde tesadüfen yan yana görse yüreği heyecanla çarpan taraftara takımın renkleriyle hazırlanan kişiye özel ürünler vermek harika bir fikirdir. Siyah Beyaz Aşk Yastık - 002 fanatik arkadaşa hediye edilebilecek çok şık bir nesnedir.

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)

Tuttuğu takıma gönülden bağlı taraftarlar sadece erkek olur diye bir kural yoktur. Hatta son zamanlarda kadınlar da erkekler kadar futbolla alakadar olmaya, takım tutmaya ve tuttuğu takımı yakından takip etmeye başlamışlardır. Taraftar Hediyelik Ürünler tarafı olunan takıma özgü olmaları, takım ruhunu taşımaları sebebiyle fazlasıyla rağbet görmektedirler. Siyah Beyaz Aşk Yastık - 002 ürünü Beşiktaş sevdasına kapılan tüm taraftarlara hediye edilebilir. Babanız, sevgiliniz, eşiniz, arkadaşlarınız keyifle kullanacaklardır.

Hediye Zamanı

Taraftar Hediyeleri doğum günü, Babalar Günü, Sevgililer Günü, Yıldönümü, Yeni yıl gibi özel günlerde veya sıradan bir günde sürpriz olarak verilebilecek armağanlardır. Baş köşedeki yerini alacağına ve bir ömür saklanacağına emin olabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Süblimasyon yöntemiyle üretilen ürünün eni ve boyu 40 cm dir. Beyaz saten kumaş üzerine siyah yazılarla hazırlanır. Estetik görünüme sahip Aşk Siyah Beyaz yazısı ve hediye sahibinin ismi, soy ismiyle tasarlanır. 

Teslimat Süresi ve Açıklamalar

  • Ürün 2 iş günü içerisinde sizin belirlediğiniz niteliklere göre üretilip kargoya verilir.
  • Ürünün isim bilgileri ürün ekranında doğru yazılmış olmalıdır. Baskıdan çıkan ürünün baskısının düzeltilebilmesi mümkün değildir.
  • Kargo teslim almadan önce paketin zarar görmemiş olduğunu kontrol etmeniz ve zarar görmüş ambalajları teslim almamanız gerekmektedir.

Siyah Beyaz Aşk Yastık - 002 Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış