Siyah Renkli Kaligrafi Çift İsim Yazılı Kupa Bardak
Siyah Renkli Kaligrafi Çift İsim Yazılı Kupa Bardak Siyah Renkli Kaligrafi Çift İsim Yazılı Kupa Bardak Siyah Renkli Kaligrafi Çift İsim Yazılı Kupa Bardak

Siyah Renkli Kaligrafi Çift İsim Yazılı Kupa Bardak

Ürün Kodu
116Y6WIP
İlk yorumu siz yazın
% 00 indirim
36,00
28,90
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
Bardak Üzerine Yazlacak 1. İsim
Bardak Üzerine Yazlacak 2. İsim
  • Tüm alışverişlerinizde kargo bedava
    Kargo Bedava
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Bardak İçi
Siyah
Baskı Yönü
Çift Taraflı Baskı
Ürün Açıklaması

Gönlünüzün sahibi eşiniz veya sevgiliniz için kişiye özel ürünlerden estetik değeri yüksek bir kupa bardak yaptırmak ve bu hediyenizle ona layık olduğu ayrıcalığı yaşatmak istemez misiniz? Özgün bir hediye vermek istediğiniz hayatınızdaki özel kişiler için Siyah Renkli Kaligrafi Çift İsim Yazılı Kupa Bardak ürününü tavsiye ediyoruz. Kadınların da erkeklerin de severek kullanacağı bu ürün kaligrafi yazısının zarafetiyle görsel bir haz yaşatacaktır.

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)

Kaligrafi yazılı hediyelerin özel olarak hitap edeceğini düşündüğünüz arkadaşlarınız için veya sanatsal bir ruha sahip sevgiliniz, eşiniz için bu kupa bardağı alabilirsiniz. Hat sanatıyla uğraşan anneniz, babanız veya yakınlarınız için de çok ideal bir hediyedir. Kaligrafi, yazıyı öyle güçlü, etkileyici bir hale getirir ki bu güzellikten etkilenmeyecek kişi yok gibidir. Bu yüzden bu ürün hemen herkes için hoşnut edici niteliktedir.

Hediye Zamanı

İdeal bir Sevgililer Günü hediyesi veya evlilik yıl dönümü hediyesi olma potansiyeli yüksek olan Siyah Renkli Kaligrafi Çift İsim Yazılı Kupa Bardak, Anneler Günü, Babalar Günü veya doğum günleri için de memnuniyet teminatı verebilecek kapasitededir. 

Ürün Özellikleri

Yediden yetmişe tüm insanlara uygun olan Siyah Renkli Kaligrafi Çift İsim Yazılı Kupa Bardak siyah ve beyaz renklerin birleşimiyle ayrı bir asalet kazanır. Çift taraflı baskıyla hazırlanan bu kupa bardağın dışı beyaz, içi, kulpu ve üzerindeki yazısı siyah renktedir. Dilediğiniz iki isme özel tasarlanır. 

Teslimat Süresi ve Açıklamalar

  • Ürün 2 iş günü içerisinde sizin belirlediğiniz niteliklere göre üretilip kargoya verilir.
  • Ürünün isim bilgileri ürün ekranında doğru yazılmış olmalıdır. Baskıdan çıkan ürünün baskısının düzeltilebilmesi mümkün değildir.
  • Kargo teslim almadan önce paketin zarar görmemiş olduğunu kontrol etmeniz ve zarar görmüş ambalajları teslim almamanız gerekmektedir.

 

Siyah Renkli Kaligrafi Çift İsim Yazılı Kupa Bardak Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış