Siyah Renkli Müdür Yardımcısı Kupa Bardak
Siyah Renkli Müdür Yardımcısı Kupa Bardak Siyah Renkli Müdür Yardımcısı Kupa Bardak Siyah Renkli Müdür Yardımcısı Kupa Bardak

Siyah Renkli Müdür Yardımcısı Kupa Bardak

Ürün Kodu
116O2C0F
İlk yorumu siz yazın
% 00 indirim
37,00
30,90
Favorilerime Ekle
Renk Seçenekleri
Kişiye Özel Bilgiler
İsim Soyisim
Tahmini Teslim Tarihi: 24 - 27 Şubat
 • Tüm alışverişlerinizde kargo bedava
  Kargo Bedava
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Bardak İçi
Siyah
Baskı Yönü
Çift Taraflı Baskı
Ürün Açıklaması

İş hayatında hediye almakta en güçlük çekilen kişiler şüphesiz yöneticilerdir. Özel günlerde müdüre veya müdür yardımcısına hediye almak oldukça stres unsuru olaylar haline gelebilir. Çünkü statüsüne yakışacak özellikte bir hediye almak gerekir. Bu kritik hediye seçiminde rotayı meslek hediyelerine çevirmek mantıklıdır. Okulunuzdaki veya çalıştığınız kurumdaki müdür yardımcısı iş arkadaşınızı Siyah Renkli Müdür Yardımcısı Kupa Bardak ürünüyle memnun edebilirsiniz. 

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)

Görev yaptığınız okuldaki müdür yardımcısına hediye almakta kararsız kaldığınız zamanlarda eğitim görevlilerine hediye kategorilerine yönelebilirsiniz. Siyah Renkli Müdür Yardımcısı Kupa Bardak aradaki resmi ilişkiye yakışacak ve beğenilmeme tehlikesini ortadan kaldıracak bir üründür. Bu kupa bardağı kişiye özel olmasıyla iş yerinizdeki yöneticilere hediye alırken de tercih edebilirsiniz.

Hediye Zamanı

Siyah Renkli Müdür Yardımcısı Kupa Bardak Öğretmenler Günü' nde okul müdür yardımcısına veya doğum günü, yeni yıl gibi özel günlerde ofisteki müdür yardımcısı üstlerinize alabileceğiniz şık ve sade hediyelerdendir.

Ürün Özellikleri

Dış rengi beyaz, iç rengi siyah renk olan, porselen malzemeden üretilen Siyah Renkli Müdür Yardımcısı Kupa Bardak her yaş grubundan kişinin keyifle kullanabileceği bir üründür. Çift taraflı baskısı süblimasyon tekniğiyle yapılır. Kupa bardağın üzerinde estetik bir yazı şekliyle yazılan Müdür Yrd. ünvanı, hediye sahibinin adı- soyadı ve tüylü bir dolmakalem ikonu yer alır.

Teslimat Süresi ve Açıklamalar

 • Ürün 2 iş günü içerisinde sizin belirlediğiniz niteliklere göre üretilip kargoya verilir.
 • Ürünün isim bilgileri ürün ekranında doğru yazılmış olmalıdır. Baskıdan çıkan ürünün baskısının düzeltilebilmesi mümkün değildir.
 • Kargo teslim almadan önce paketin zarar görmemiş olduğunu kontrol etmeniz ve zarar görmüş ambalajları teslim almamanız gerekmektedir.Siyah Renkli Müdür Yardımcısı Kupa Bardak Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 • Kupa bardak porselen malzemeden üretilmiştir.
 • Sublimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
 • Bardak üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
 • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
 • Bardağın her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.

 

Ürün Ölçüleri

 • Yüksekliği: 9,5cm.
 • Çapı: 8cm.

Siyah Renkli Müdür Yardımcısı Kupa Bardak Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış