Siyah Renkli Muhasebe Uzmanı Kupa Bardak
Siyah Renkli Muhasebe Uzmanı Kupa Bardak Siyah Renkli Muhasebe Uzmanı Kupa Bardak Siyah Renkli Muhasebe Uzmanı Kupa Bardak

Siyah Renkli Muhasebe Uzmanı Kupa Bardak

Ürün Kodu
116MZAB9
Yorumlar (1)
% 00 indirim
36,00
29,90
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
İsim Soyisim
Tahmini Teslim Tarihi: 19 - 22 Ocak
  • Tüm alışverişlerinizde kargo bedava
    Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Bardak İçi
Siyah
Baskı Yönü
Çift Taraflı Baskı
Ürün Açıklaması

Ürün Açıklaması
Siyah Renkli Muhasebe Uzmanı Kupa Bardak üzerinde siyah harflerle muhasebe uzmanı yazan süblimasyon tekniği ile çift taraflı baskı yapılmış bir üründür. Bu kupa bardak ile soğuk ya da sıcak içecekler rahatlıkla içilebilir. Kupa bardak kişiye özel ürün olarak tasarlandığı için ofiste ya da mutfakta başkalarının bardağıyla karışma ihtimali yoktur. Çay ve kahve keyfinizin kalitesini yükseltebilecek bir üründür.

İsim Yazılı Kupa

Çay veya kahve vaktinin güzelleşmesi, kişiselleşmesi için Siyap Renkli Muhasebe Uzmanı  Kupa Bardak tercih edilebilir. Üzerinde isim yazan kupalar ile bardaklar karışmayacaktır. Hem temiz bir şekilde hem de özel bir an yaşamayı sağlayacaktır. Meslek bilgilerini içermesi kupa bardağın kişiler tarafından daha çok kullanılmasını sağlayacaktır. İnce belli bardaklarda içecekler çabuk biter.  Bir kupa içecek ile tek seferde uzun süreli, kolay tutumu ile rahatlıkla tüketim yapabilir.

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)

Meslek özellikleri gereği, Siyah Renkli Muhasebe Uzmanı Kupa Bardak kadın-erkek bütün meslek sahipleri için tercih edilebilcek bir üründür. Ürünümüz yaş farkı gözetmeksizin bütün muhasebe uzmanlarına hediye edilebilir. Yakınınız olan bir muhasebe uzmanına hediye edebilirsiniz.

 Hediye Zamanı

Siyap Renkli Muhasebe Uzmanı Kupa Bardak hediyesini vermek için her gün, uygun bir gün olabilir. Eğer muhasebe uzmanı bir yakınınızsa, ona doğum gününde veya diğer özel günlerde bu hediyeyi verebilirsiniz. Profesyonel ilişkilerinizin söz konusu olduğu muhasebe uzmanlarına ise Siyah Renkli Muhasebe Uzmanı Kupa Bardak ürününü, siz ne zaman isterseniz o zaman hediye olarak verebilirsiniz.

 Ürün Özellikleri

Siyap Renkli Muhasebe Uzmanı Kupa Bardak; siyah ve beyaz renklerle dekora edilmiş bir üründür. Ürünün kulpu ve iç kısmı siyah, dışı beyaz renklidir. Üzerinde  "muhasebe uzmanı" yazısı vardır. Yazının içine dolar ve avro işaretleri yerleştirilmiş ve mesleğe atıfta bulunulmuştur. En altta ise kişinin adı ve soyadı yazılarak bardak kişiye özel hale getirilmiştir. 
 Siyah Renkli Muhasebe Uzmanı Kupa Bardak Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Kupa bardak porselen malzemeden üretilmiştir.
  • Sublimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
  • Bardak üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
  • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
  • Bardağın her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.

 

Ürün Ölçüleri

  • Yüksekliği: 9,5cm.
  • Çapı: 8cm.

Siyah Renkli Muhasebe Uzmanı Kupa Bardak Yorumları

Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Gerçekten 10 numara. Kargoda bardağım kırık geldi. Fakat benimle çok iyi ilgilendiler. Hemen yeni ürünü gönderdiler. Hiçbir şekilde beni uğraştırmadılar. Ürün de çok güzel olmuş. Her yönden 10 numara bir site.
Cinsiyet: Kadın
Yaş: 18-25 arası
Yaşadığı Yer: Ankara
Bu Ürünü Kullandığı Süre: 1-3 Ay
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Ortalama Puan 5 Mükemmel