Sosyal Bilgiler Öğretmeni Kalpli Kupa Bardak
Sosyal Bilgiler Öğretmeni Kalpli Kupa Bardak Sosyal Bilgiler Öğretmeni Kalpli Kupa Bardak Sosyal Bilgiler Öğretmeni Kalpli Kupa Bardak

Sosyal Bilgiler Öğretmeni Kalpli Kupa Bardak

Ürün Kodu
116UG01C
İlk yorumu siz yazın
49,99
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
İsim Soyisim
 • 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava
  200 TL ve üzeri Kargo Bedava
Diğer Ürünler
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Bardak İçi
Kırmızı
Baskı Yönü
Çift Taraflı Baskı
Ürün Açıklaması

Özellikle öğretmenlik mesleği, kendine özel bir günü olmasından dolayı pek çok hediye seçeneğine sahiptir. Ancak öğretmenler günü hediyesi olarak seçilen ürünlerin bir çoğu artık sıradanlaşmış ürünlerdir. Biblolar ve kalem gibi ürünler hemen her öğretmende onlarcası olan hediyelerdir ve bir noktadan sonra anlamını yitirecektir. Bunun yerine Sosyal Bilgiler Öğretmeni Kalpli Kupa Bardak – Kırmızı ürünü gibi, benzersiz ve tamamen kişiye özel ürünleri tercih etmeniz çok daha doğru olacaktır.

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)

Kupa bardak ürünleri basit hediyeler gibi görünse de, etkileri oldukça kuvvetli ürünlerdir. Sosyal Bilgiler Öğretmeni Kalpli Kupa Bardak – Kırmızı ürünü, sosyal bilgiler öğretmeni olan kadın veya erkek herkese hediye edilebilir. Ürünün kadın veya erkek ayrımı yoktur. Ancak kalp figürü nedeniyle beylere hediye edilirken dikkatli olunması tavsiye edilir.

Hediye Zamanı

Öğretmenler günü hediyesi olarak Sosyal Bilgiler Öğretmeni Kalpli Kupa Bardak – Kırmızı ürünü en mükemmel seçimlerdendir. Ürün bunun  yanı sıra öğretmelik mesleğini sürdüren yakınlarınız ve aile bireylerinize özel gün hediyesi olarak verilebileceği gibi, herhangi bir zamanda onları mutlu etmek için de kullanılabilir.

Ürün Özellikleri

Kırmızı ve beyaz dekorasyona sahip Sosyal Bilgiler Öğretmeni Kalpli Kupa Bardak – Kırmızı ürünü, kalp şeklinde bir kulpa sahiptir. Kulpu ve iç yüzeyi kırmızı olan ürünün dış yüzeyi beyazdır ve üzerinde sosyal bilgiler öğretmeni yazısı yer alır. Bu yazının hemen altında hediye alıcısının ismi yer alacaktır.

Teslimat Süresi ve Açıklamalar

 • Ürün 2 iş günü içerisinde sizin belirlediğiniz niteliklere göre üretilip kargoya verilir.
 • Ürünün isim bilgileri ürün ekranında doğru yazılmış olmalıdır. Baskıdan çıkan ürünün baskısının düzeltilebilmesi mümkün değildir.
 • Kargo teslim almadan önce paketin zarar görmemiş olduğunu kontrol etmeniz ve zarar görmüş ambalajları teslim almamanız gerekmektedir.


Sosyal Bilgiler Öğretmeni Kalpli Kupa Bardak Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 • Kupa bardak porselen malzemeden üretilmiştir.
 • Sublimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
 • Bardak üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
 • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
 • Bardağın her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.

 

Ürün Ölçüleri

 • Yüksekliği: 9,5cm.
 • Çapı: 8cm.

Sosyal Bilgiler Öğretmeni Kalpli Kupa Bardak Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış