Sosyal Bilgiler Öğretmeni Kırmızı Kupa Bardak
Sosyal Bilgiler Öğretmeni Kırmızı Kupa Bardak Sosyal Bilgiler Öğretmeni Kırmızı Kupa Bardak Sosyal Bilgiler Öğretmeni Kırmızı Kupa Bardak

Sosyal Bilgiler Öğretmeni Kırmızı Kupa Bardak

Ürün Kodu
116A63NG
İlk yorumu siz yazın
49,99
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
İsim Soyisim
  • 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava
    200 TL ve üzeri Kargo Bedava
Diğer Ürünler
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Bardak İçi
Kırmızı
Baskı Yönü
Çift Taraflı Baskı
Ürün Açıklaması

Sosyal Bilgiler öğretmeni bir tanıdığınıza, bu mesleği icra eden eşinize, kardeşinize, mesai arkadaşınıza,  elinden bırakmayacağı bir hediye vermek istiyorsanız, size tavsiye edebileceğimiz kişiye özel bir üründür. Tercih edilen renk itibariyle hem erkek hem kadınlara hediye edilebilir. “Sosyal Bilgiler Öğretmeni” ifadesi üzerinde bulunacak olan bardağa, sizin sipariş esnasında belirleyeceğiniz isim ve soyisim de eklenerek ürün teslimata hazır hale getirilecektir.

Kırmızı Renkli Sosyal Bilgiler Öğretmeni Kupa Bardak isimli bu ürünü, 24 Kasım Öğretmenler gününde, bir doğum gününde, bir evlilik yıldönümünde, bir teşekkür yemeğinde veya sevdikleriniz için özel olan başka bir günde hediye olarak verebilirsiniz.

Kupa Bardak üzerindeki yazılar, bardağa çift yönlü olarak basılmaktadır. Bardağın içi, kulpu ve üzerindeki yazılar kırmızıdır. Yazı yazılan zemin ise beyazdır. Yazıların bardak üzerine basılmasında süblimasyon baskı kullanılmaktadır. Bu teknik ile yapılan baskıların özelliği çok canlı renklerin elde edilebilmesidir. Güneş ışığının altında kalmadığı sürece  sublimasyon ile basılmış ürünler hiç bir solma ile karşılaşılmadan yıllarca kullanılabilmektedir.

İsme göre özelleştirilebilir bu ürün, öğretmenimizin masasını süsleyen bir dekor olmanın yanında, günlük olarak da kullanabileceği özellikte bir bardaktır.  Sosyal Bilgiler Öğretmeni Kırmızı Kupa Bardak Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Kupa bardak porselen malzemeden üretilmiştir.
  • Sublimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
  • Bardak üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
  • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
  • Bardağın her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.

 

Ürün Ölçüleri

  • Yüksekliği: 9,5cm.
  • Çapı: 8cm.

Sosyal Bilgiler Öğretmeni Kırmızı Kupa Bardak Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış