Sosyal Hizmet Uzmanı Kırmızı Kupa Bardak
Sosyal Hizmet Uzmanı Kırmızı Kupa Bardak Sosyal Hizmet Uzmanı Kırmızı Kupa Bardak Sosyal Hizmet Uzmanı Kırmızı Kupa Bardak

Sosyal Hizmet Uzmanı Kırmızı Kupa Bardak

Ürün Kodu
117RVE92
İlk yorumu siz yazın
49,99
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
İsim Soyisim
  • 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava
    200 TL ve üzeri Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Diğer Ürünler
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Bardak İçi
Kırmızı
Ürün Açıklaması

Kupa bardak bir çok yaşamsal mekanda rahatlıkla kullanılabilen özellikte bir üründür. Her türlü iş yerinde, ofiste gün içinde sıcak ya da soğuk içeceklerin içimi sırasında ihtiyaç duyulan bir araçtır. Kullanımının kolay ve sağlıklı olması tercih edilme oranını artırır. Sosyal Hizmet Uzmanı Kupa Bardak - Kırmız ürünü, sosyal hizmet uzmanları için özel tasarlanmış kişisel bir üründür. Tamamen kişiye özel hazırlanan ürün, meslek hediyeleri içerisinde karşıdaki insanı en çok etkileyen, memnuniyet derecesi yüksek bir üründür.

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)
Meslek hediyeleri grubunda yer alan kupa bardak, öncelikle sosyah hizmet uzmanlarını hedef almaktadır. Bu hediyeyi bu meslek grubundaki arkadaşınıza, yakınınıza, ya da iş hayatında birlikte çalıştığınız mesai arkadaşınıza, sosyal hizmetler okuyan öğrencinize hediye edebilirsiniz. Sosyal Hizmet Uzmanı Kupa Bardak - Kırmızı hediyesi kadın-erkek bütün sosyal hizmet uzmanlarına yaş farkı gözetilmeksizin hediye edilebilir.

Hediye Zamanı
Sosyal hizmet uzmanları için özel olarak tasarlanmış Sosyal Hizmet Uzmanı Kupa Bardak - Kırmızı hediyesi ile sevdiklerinizi her zaman mutlu edebilirsiniz. Hediye zamanı, kişinin hayatındaki önemli günlere, işi ile ilgili özel günlere göre değişiklik gösterir. Bu özel hediyeyi sosyal hizmet uzmanı olan arkadaşınıza, yakınınıza onun işi ile ilgili önemli bir günde, ya da doğum gününde, işinde terfi yaptığı günde hediye  edebilirsiniz. 

Ürün Özellikleri
Süblimasyon baskı türü ile basılmış olan bu kupa bardak, çok şık bir görünüm arz etmektedir. Ürün, içi ve kulpu kırmızı renkte, standart kupa bardak ölçülerinde imal edilmiştir. Çift taraflı baskı sayesinde Sosyal Hizmet Uzmanı Kupa Bardak - Kırmızı her yönden şık bir görüntüye kavuşturulmuştur. Sosyal hizmet uzmanları için özel olarak tasarlanmış kupa bardak hediyesi üzerinde  yukarıda meslekle ilgili imgeler, onun altında ise  "SOSYAL HİZMET Uzmanı" yazısı yer almaktadır.  Aşağıda ise uzmanın adı soyadı yazılarak kişiye özel ürün haline getirilmiştir. Bu kişiye özel hediye sevdikleriniz için kalıcı ve anlamlı bir jest olacaktır.

Teslimat Süresi ve Açıklamalar
Sizden gelen kişisel bilgilere göre özel olarak tasarlanacak kupa bardak iki iş günü zarfında, vereceğiniz adrese ulaştırılacaktır. Ürün özel hediye paketi içinde size ulaştığında, teslim almadan önce kontrol etmeniz ve zarar görmüş paketleri almamanız yararınıza olacaktır. Kupa bardağınızı daha uzun zaman kullanmak, hatırasını yaşatmak isterseniz direk güneş ışığından muhafaza etmeniz faydalı olacaktır.Sosyal Hizmet Uzmanı Kırmızı Kupa Bardak Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Kupa bardak porselen malzemeden üretilmiştir.
  • Sublimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
  • Bardak üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
  • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
  • Bardağın her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.

 

Ürün Ölçüleri

  • Yüksekliği: 9,5cm.
  • Çapı: 8cm.

Sosyal Hizmet Uzmanı Kırmızı Kupa Bardak Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış