Tıbbi Sekreter Kırmızı Kupa Bardak
Tıbbi Sekreter Kırmızı Kupa Bardak Tıbbi Sekreter Kırmızı Kupa Bardak Tıbbi Sekreter Kırmızı Kupa Bardak

Tıbbi Sekreter Kırmızı Kupa Bardak

Ürün Kodu
116X9JM2
İlk yorumu siz yazın
49,99
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
İsim Soyisim
  • 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava
    200 TL ve üzeri Kargo Bedava
İlginizi çekebilecek
kategoriler
Diğer Ürünler
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Sublimasyon
Bardak İçi
Kırmızı
Baskı Yönü
Çift Taraflı Baskı
Ürün Açıklaması

Kupa bardak her tür meslek grupları için uygun olabilcek bir hediyedir. İş yerinde, ofiste, okulda insanların olduğu her yerde kullanılabilecek, ihtiyaç duyulabilecek bir üründür. Tıbbi Sekreter Kupa Bardak - Kırmızı, tıbbi sekreterler için özel tasarlanmış kişisel bir üründür. Meslek hediyeleri içinde kupa bardak çokca tercih edilen bir üründür.


Hediye Sahibi (Hedef Kitle)
Meslek hediyeleri sınıfında yer alan kişiye özel hediyeler; elbette öncelikle bu mesleğin mensuplarını hedefler. Tabi meslek mensubunun size yakın birisi olması zorunlu değildir. Tıbbi sekreter olan herhangi birisine herhangi bir maksatla Tıbbi Sekreter Kupa Bardak - Kırmızı  ürününü hediye edebilirsiniz. Bu kupa bardak hediyesi bütün tıbbi sekreterler için yaş farkı gözetilmeksizin hediye olarak verilebilir.


Hediye Zamanı
Hediye zamanı, hediyenin alıcısına göre farklılık arz eder. Tıbbi Sekreter Kupa Bardak - Kırmızı, tıbbi sekreter olan bir yakınınıza, özel bir gününde hediye edebileceğiniz güzel bir hediyedir. Sevdiğiniz bir meslek sahibine bu hediyeyi vermek için özel bir sebep gerekmez. İşe başladığı ilk gününü kutlamak, doğum gününü kutlamak ya da terfi ettiği günün heyecanını paylaşmak için bu hediyeyi verebilirsiniz.


Ürün Özellikleri
Ürünümüz içi ve kulpu kırmızı renkte imal edilmiş, standart kupa bardak ölçülerindedir. Süblimasyon baskı tekniği ile çift taraflı baskı yapılarak, iki yönlü bir görünüm sağlanmıştır. Kupa bardağın üzerinde yukarıda tıbbi sekreterlikle ilgili bir küçük bir imge, altında "tıbbi sekreter" yazısı yer almaktadır. Aşağıda ise kişinin adı ve soyadı yazılarak kişiye özel ürün haline getirilmiştir. Kupa bardak sıcak ve soğuk içeceklerin içimi sırasında sağlıklı bir şekilde kullanılabilir. 


Teslimat Süresi ve Açıklamalar
Tercih etmeniz durumunda, sipariş ile ilgili bilgileri verdikten sonra, bardağınız kişiye özel olarak hazırlanarak vereceğiniz adrese iki iş günü içerisinde, özel hediye paketi içerisinde teslim edilecektir. Bardağınızı daha uzun süre, daha sağlıkı kullanmak için güneş ışından muhafaza etmeniz faydalı olacaktır. Tıbbi Sekreter Kırmızı Kupa Bardak Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Kupa bardak porselen malzemeden üretilmiştir.
  • Sublimasyon baskı tekniği kullanılmıştır.
  • Bardak üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır.
  • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
  • Bardağın her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.

 

Ürün Ölçüleri

  • Yüksekliği: 9,5cm.
  • Çapı: 8cm.

Tıbbi Sekreter Kırmızı Kupa Bardak Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış