Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Kalpli Kupa Bardak-002
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Kalpli Kupa Bardak-002 Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Kalpli Kupa Bardak-002 Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Kalpli Kupa Bardak-002

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Kalpli Kupa Bardak-002

Ürün Kodu
117ZGSPC
Yorumlar (1)
% 00 indirim
39,90
34,90
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
Kupa Bardak Üzerine Yazılacak İsim Soyisim
  • 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava
    100 TL ve üzeri Kargo Bedava
Ürün Özellikleri
Baskı Türü
Süblimasyon
Bardak İçi
Kırmızı
Baskı Yönü
Çift Taraflı Baskı
Ürün Açıklaması

En sevdiğiniz ders edebiyat ve bu dersi sevmenizi sağlayan kişi okuldaki öğretmeninizse; edebiyatla ruhunuzun beslenmesine aracılık eden Edebiyat Öğretmenine Hediye olarak Öğretmenler Günü' nde değişik bir kupa bardak alabilirsiniz. Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Kalpli Kupa Bardak-002 ürünü bu değerli öğretmene hediye edilebilecek zarif bir üründür.

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)

Hayatınız boyunca idolünüz olan, kitap okuma zenginliğini kazanmanız konusunda yol gösteren Edebiyat Öğretmenliği yapan annenize Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Kalpli Kupa Bardak-002 ürünüyle unutamayacağı bir sürpriz yapabilirsiniz. Estetik değeri hayli yüksek olan kupa bardak kişiye özel üründür. Kendi ismi ve soy ismiyle tasarlanan bir bardağı öğretmen olan sevgiliniz, eşiniz, babanız, arkadaşınız veya öğretmeniniz övünç duyarak kullanacaktır.

Hediye Zamanı

Kişiye özel olmasının eşsizlik özelliği kazandırdığı kupa bardak; Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenine Hediye edilebilecek çok anlamlı bir Öğretmenler Günü Hediyesi olacaktır. Öğretmenliğin yüceldiği bu kutsal günde tercihleri meslek hediyelerinden yana kullanmak mantıklıdır. Mesleğe yönelik eşyaları sadece mesleki özel günlerde değil, sevdiklerinizin doğum günlerinde veya işe başladığı zamanlarda tebrik etme amaçlı da alabilirsiniz. 

Ürün Özellikleri

Beyaz ve kırmızı renklerin harmanlanmasıyla hazırlanan kupa bardak, süblimasyon yöntemiyle, çift taraflı baskı kullanılarak üretilir. Kadın-erkek ayrımına, yaş sınırlamasına maruz kalmadan tüm öğretmenlere armağan edilebilir. Dış rengi beyaz, iç ve kalpli sapı kırmızı renktedir. Üzerinde hediye sahibinin unvanı ve ismi yer alır. 

Teslimat Süresi ve Açıklamalar

  • Ürün 2 iş günü içerisinde sizin belirlediğiniz niteliklere göre üretilip kargoya verilir.
  • Ürünün isim bilgileri ürün ekranında doğru yazılmış olmalıdır. Baskıdan çıkan ürünün baskısının düzeltilebilmesi mümkün değildir.
  • Kargo teslim almadan önce paketin zarar görmemiş olduğunu kontrol etmeniz ve zarar görmüş ambalajları teslim almamanız gerekmektedir.

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Kalpli Kupa Bardak-002 Yorumları

Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Bayıldııımmm ❤️ Kendime de almayı düşünüyorum
Cinsiyet: Kadın
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Ortalama Puan 5 Mükemmel