Türkçe Öğretmeni 500ml. Metal Suluk (Matara)
Türkçe Öğretmeni 500ml. Metal Suluk (Matara) Türkçe Öğretmeni 500ml. Metal Suluk (Matara)

Türkçe Öğretmeni 500ml. Metal Suluk (Matara)

Ürün Kodu
116H8Y0N
İlk yorumu siz yazın
% 00 indirim
63,53
50,47
Favorilerime Ekle
Kişiye Özel Bilgiler
Suluk Üzerine Yazılacak İsim Soyisim
 • Tüm alışverişlerinizde kargo bedava
  Kargo Bedava
Ürün Özellikleri
Hacim
500 ml
Ürün Açıklaması

24 Kasım' da çocuğunuz Türkçe Öğretmenine Hediye almak isteyip ne alacağı konusunda kararsızlığından başınızın etini yediyse, bir öğretmene hediye edilebilecek her şeyi sayıp dökmenize rağmen hiçbirini beğenmediyse bir de sitemizdeki kişiye özel ürün olan Türkçe Öğretmeni 500ml. Metal Suluk (Matara) alternatifini önerin. Emin olun bu şahane ürüne bayılacaktır. Bir dersten bir derse koşarken, gün içinde su içmeye bile vakit bulamayan öğretmeni bu hediyeyi sevinçle karşılayacaktır.

Hediye Sahibi (Hedef Kitle)

Ders anlatımındaki yeteneğiyle, sevgisiyle, şefkatiyle, sabrıyla, mesleğine olan bağlılığıyla mesleğinin hakkını veren öğretmenlere meslek hediyelerinin sunduğu ayrıcalığı yaşatmak isteyenler Türkçe Öğretmeni 500ml. Metal Suluk (Matara) ile bunu başaracaktır. Kadın, erkek tüm Türkçe Öğretmeni tanıdıklarınıza armağan edebileceğiniz bu şık suluk günlük su ihtiyacını isme özel ürünle giderme lüksünü sağlayacak ve mutlu edecektir.

Hediye Zamanı

Öğretmenler Günü Hediyesi alırken, klasik çiçek armağanı yerine öğretmeninizi şaşırtacak ve duygulandıracak değişik hediyeler tercih etmek hatırlanmanın verdiği sevinci kat be kat arttıracaktır. Türkçe Öğretmeni 500ml. Metal Suluk (Matara) kişiye özel olmasının getirdiği eşsizlikle öğretmen tanıdıklarınıza layık oldukları değerlilik hissini tattıracaktır.

Ürün Özellikleri

Metal malzemeden hazırlanan beyaz renkli suluk 500 ml hacme sahiptir. Kapağı siyah renktedir. Türkçe Öğretmeni unvanı ve hediye sahibinin isim bilgileriyle tasarlanır. Kullanılan yazı stili son derece zariftir. Baskının süblimasyon tekniğiyle yapılması dayanıklılığını arttırıcı bir özelliktir.

Teslimat Süresi ve Açıklamalar

 • Ürün 2 iş günü içerisinde sizin belirlediğiniz niteliklere göre üretilip kargoya verilir.
 • Ürünün isim bilgileri ürün ekranında doğru yazılmış olmalıdır. Baskıdan çıkan ürünün baskısının düzeltilebilmesi mümkün değildir.
 • Kargo teslim almadan önce paketin zarar görmemiş olduğunu kontrol etmeniz ve zarar görmüş ambalajları teslim almamanız gerekmektedir.Türkçe Öğretmeni 500ml. Metal Suluk (Matara) Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 • Metal malzemeden üzerilmiştir.
 • Kullanabilir iki kapağu bulunmaktadır.
 • Suluk üzerindeki baskı sublimasyon baskıdır.
 • Uzun ömürlü kullanım için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
 • Suluğun her iki yüzeyine baskı uygulanmakta.
 • Termos özelliği bulunmamakta.

 

Suluk Ölçüleri

 • Yükseklik: 19cm
 • Çap: 7,5 cm

Türkçe Öğretmeni 500ml. Metal Suluk (Matara) Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış