İade ve Değişim İşlemleri
Ürünü iade etmek istediğimde ne yapmam gerekiyor?

Kişiye özel olarak hazırlanan ürünlerimizde üründe herhangi bir kusur olmadığı durumlarda iade işlemi yapılmamakta. Kişiye özel olmayan diğer siparişiniz size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde, ürün iadesi gerçekleştirebilirsiniz. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, iade süreniz 30 gündür.
Ürünler kullanılmamış olarak, orijinal paketinde iade edilmişse, size geri ödeme yapacağız. Geri gönderilen tüm ürünlerin yanında varsa siparişin bir parçası olarak gönderilen ücretsiz ya da promosyon ürünler de geri gönderilmelidir.
Paket bize ulaşıncaya kadar müşterinin sorumluluğu altındadır. Paketi bize anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile iade olduğunu belirterek gönderebilirsiniz. Diğer kargo firmaları ile gönderilmesi durumunda kargo masrafları müşterinin hesabından düşülerek para iadesi sağlanır.

İade adresi: Kayabaşı Mah. Bozcaada Cad. Güzelbahçe-Gülbahçe R-2 Blok D:5 Başakşehir / İSTANBUL

İade etme süresi kaç gündür ?
hediyehanem.com üyelerinin kişiye özel olmayan ürünlerde "Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" 15 gündür.
İademi hangi adrese göndereceğim?

İade adresi:  Kayabaşı Mah. Bozcaada Cad. Güzelbahçe-Gülbahçe R-2 Blok D:5 Başakşehir / İSTANBUL

İadede kargo masraflarını ben mi ödeyeceğim?

İade talebiyle hediyehanem.com’a göndereceğiniz tüm ürünleri anlaşmalı oladuğumuz Yurtiçi Kargo ile iade olduğunu belirterek göndermeniz gerekmektedir. Diğer kargo firmaları ile gönderilen iadelerde kargo masrafı alıcıya aittir.

İade ettiğim ürünün geri ödemesi nezaman yapılacak?
Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra hediyehanem.com tarafından banka hesabınıza iade işlemi gerçekleştirilir. İade işlemi yapıldıktan sonra hesabınıza yansıması 7-10 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir.