Kargo ve Teslimat
Kargom ne zaman ulaşır?

Siparişinizin 1 - 3 iş günü içinde sevkiyatı sağlanır. Doğal afet, savaş, yangın, terör vb. olağanüstü durumlarda teslimat süresi değişkendir.

Kargo ücretiniz ne kadar?

Hediyehanem.com üzerinden verilen siparişlerde kargo bedeli 9,90 TL.

Siparişimi teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?
Siparişinizi resimli bir kimlik ve imzanızı ibraz ederek teslim alabilirsiniz. Lütfen ürününüzü teslim alırken ürün ambalajını açınız ve içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olunuz.
Teslimat anında ben yoksam sipariş kime teslim edilir?
Siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, ancak 1. dereceden akraba olduğu ispat edilirse, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir.
Teslimat anında adreste kimse bulunamazsa ne olacak?
Kargo firması belirtmiş olduğunuz adrese siparişinizi teslim eder. Adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz hediyehanem.com’a iade edilir.
Teslimatta gecikme olduğunda ne yapmalıyım?
Eğer siparişinizin teslim edilmesi 1-5 iş günü dışındaysa, destek@hediyehanem.com adresinden sipariş numarasınızı bildirerek bilgi alabilirsiniz.
Yurtdışına teslimatınız var mı?
hediyehanem.com aracılığıyla verilen siparişlerin teslimatı, şu anda yalnızca Türkiye sınırları içerisinde yapılmaktadır.