Yay Burcu Zengin Doğal Taş Bileklik
  • Yay Burcu Zengin Doğal Taş Bileklik
  • 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava
    100 TL ve üzeri Kargo Bedava

Yay Burcu Zengin Doğal Taş Bileklik

İlk yorumu siz yazın
Ürün Kodu
116EMMEF
Değerli Taş
Akik, Ametist, Jasper, Lapis, Sodalit
Renk
Beyaz, Mavi, Mor, Yeşil
Değerli Taş
Akik, Ametist, Jasper, Lapis, Sodalit
Renk
Beyaz, Mavi, Mor, Yeşil

Kullanılan Taşlar : Sodalit, Ametist (Amethyst), Mavi Akik (Blue Agate), Lapis Lazulli (Lapislazuli), Jasper

Sodalit : Depresyon etkilerini yok eder. Konsantrasyonu arttırır. Boğaz rahatsızlıklarını giderir. Yolculuk sırasında mide bulantısı çekenlere iyi gelir.

Ametist (Amethyst) : Aşk taşıdır. Negatif elektrik yükü taşıdığından bedendeki fazla elektrik yükünü toplayarak pozitif enerjiye dönüştürür. Depresyona faydalıdır. Şifa bakımından en güçlü taştır. Cilt, göz hastalıklarına, alerjik, migren ve baş ağrılarına, kalp rahatsızlıklarına iyi gelir. Uykusuzluğa iyi gelir.

Mavi Akik (Blue Agate) : Sosyal ortamlarda gerek duyabileceğimiz serin kanlılık ve özgüven duygusunu güçlendirir. Topluluklarda seslenilen durumlarda heyecanı giderir, sinir bozukluklarını yatıştır.

Lapis Lazulli (Lapislazuli) : Melankoliyi ve depresyonu ortadan kaldırır. Kaygıyı azaltır. Kemikleri kuvvetlendirir. Tansiyonu düzenler. Tiroit bezlerini harekete geçirir. Küçük çocukların solunum yolu hastalıklarından korunmasını  sağlar. Uyuyamama, işitme bozukluğu, solunum ve sindirim sistemi bozukluğunun tedavisine yardımcı olur.


Jasper : Karaciğer, dalak ve mesaneyi kuvvetlendirir. Güçlü ve tedavi edici özelliklere sahiptir. Sindirim sistemini ve safra kesesini güçlendirir. Endokrin sisteminde dengeyi sağlar. Kişinin kendini sağlıklı ve güçlü hissetmesini sağlar ve fiziksel direnci artırır.

Yay Burcu Zengin Doğal Taş Bileklik Yorumları

Bu ürünle ilgili henüz yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
Ortalama Puan Henüz Puanlanmamış
Mükemmel
Lütfen puan seçimi yapınız.
En fazla 1200 karakter
yazmalısınız.